Starzy ludzie - niemiecki horror o morderczych staruszkach. Premiera na Netflix!

Data: 2022-10-07 09:01:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Biblioteka Netfliksa powiększyła się właśnie o kolejna opowieść w klimacie grozy, i kolejny film produkcji niemieckiej. Film opowiada historię o morderczych staruszkach, mieszkańcach pewnego domu starcu i kobiecie, której przyjdzie się  nimi zmierzyć. 

Obrazek w treści 

Film nosi tytuł Starzy ludzie, i jak już wspomnieliśmy jest klasycznym horrorem, którego głównym zadaniem jest nas straszyć. Czy filmowi się to uda? Czy jest to naprawdę straszna opowieść? Przekonać może się już teraz, gdyż film właśnie zadebiutował.

Starzy ludzie – opis filmu

Film Starzy ludzie to niemiecki horror, którego bohaterką jest kobieta imieniem Ella, która po latach, wraz ze swoimi dziećmi przyjeżdża do swego rodzinnego, niewielkiego miasteczka, by uczestniczyć w ślubie swojej siostry. Miejsce to już dawno opuściło większość młodych ludzi, i zamieszkują je przeważnie staruszkowie. 

   Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 1do 9 października 2022 roku

Pewnej burzliwej nocy, w lokalnym domu starców jego mieszkańcy zaczynają bardzo dziwnie się zachowywać. Atakują najpierw pracowników, a potem innych, także Elle i jej rodzinę. 

Starzy ludzie – obsada filmu

W filmie Starzy ludzie, w obsadzie znaleźli się: Melika Foroutan, która wcieliła się w rolę główną, czyli w rolę Elli. Towarzyszą jej: Stephan Luca, Anna Unterberger, Otto Koch, Bianca Nawrath, Paul Fasnacht, Otto Emil Koch, Louie Betton, Daniela Galbo, Maxine Kazis, Marvin Schulze, Richard Manualpillai.

    Czytaj również: Starzy ludzie, informacje o filmie - opis

Reżyserem i zarazem autorem scenariusza do filmu jest Andy Fetscher.

Starzy ludzie – kiedy i gdzie premiera?

Starzy ludzie to film, który jest kolejną oryginalną produkcją Netfliksa. Trafił tam dziś, 7 października 2022 roku, oczywiście w godzinach porannych.

Starzy ludzie – opinie o filmie

Film Starzy ludzie to produkcja filmowa, którą chętnie obejrzą zapewne widzowie, którzy uwielbiają się bać w filmach, czyli miłośnicy klasycznych horrorów czy wszelakich filmów grozy. 

  Czytaj również: Premiery Netflixa w październiku 2022. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Nie jest to film, który przypadnie do gustu każdemu, z pewnością nie obejrzą go ci z Was, którzy nie lubią horrorów, bo takich filmów po prostu się boją. 

Starzy ludzie – książki

Film o tytule Starzy ludzie to produkcja powstała na bazie książki o takim samym tytule. My natomiast polecamy inną opowieść, tym razem obyczajową, której tytuł brzmi Starzy ludzie nie istnieją  Autorem książki jest Małgorzata Węglarz

Książkę "Starzy ludzie nie istnieją", wydawnictwa Muza można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota Wójcik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Pokaż wszystkie recenzje