Quantcast

Czy Will ze „Stranger Things” jest gejem? Aktor potwierdza przypuszczenia fanów!

Data: 2022-07-20 09:15:18 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Stranger Things jest jedną z flagowych produkcji Netflixa. To sprawia, że fani w mediach społecznościowych cały czas dyskutują zarówno na temat fabuły serialu, jak i o jego bohaterach. Zastanawiają się nad możliwymi scenariuszami, a także nad … orientacją głównych postaci. Długo spekulowano na temat tego, czy Will jest gejem,a teraz prawdę na temat postaci zdradził jej odtwórca, aktor Noah Schnapp.

Obrazek w treści
fot. kadr z 4 sezonu serialu / Netflix

Stranger Things zadebiutowało w 2016 roku i niemal od razu stało się hitem platformy streamingowej. W pierwszym sezonie śledziliśmy historię grupki dzieci żyjących w małym miasteczku. Prowincja jednak nie była taka bezpieczna, jakby się mogło wydawać, a po zaginięciu jednej z osób zaczęły się tam dziać dziwne rzeczy. Niedawno skończył się czwarty sezon produkcji, jednak szum wokół niej ani na moment nie cichnie. 

Stranger Things: Czy Will Byres jest gejem?

Już w pierwszym sezonie Stranger Things nie brakowało wskazówek, które sugerowały, że Will Byres nie jest heteroseksualny. W dalszych sezonach stało się to niemal pewne, ale nigdy nie zostało oficjalne potwierdzone... aż do teraz. Ostatnio Noah Schnapp rozmawiał z amerykańskim portalem Variety. W wywiadzie zdradził kilka szczegółów na temat swojej postaci i potwierdził przypuszczenia fanów. 

Może Cię zainteresować także:

Noah od początku wiedział, że jego bohater zmaga się z własną seksualnością, jednak w czwartym sezonie wybrzmiało to najmocniej. Aktor mówi, że ta seria była dla niego zupełnie inna. Starał się zrozumieć osobiste problemy Willa dotyczące tożsamości seksualnej, a także pojawiające się u niego trudności związane ze zmianą szkoły. Niewątpliwie jednak miłosne wyznanie w ciężarówce było jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń serialu. 

W rozmowie Noah Schnapp oficjalnie potwierdził przypuszczenia fanów:

To całkiem jasne, że w tym sezonie Will czuje coś do Mike'a [...]. [...] Myślę, że w czwartej serii nie tylko grałem bohatera zakochanego w swoim najlepszym przyjacielu, ale też takiego, który zmaga się z tym, czy zostanie zaakceptowany oraz ma wrażenie jakby nigdzie nie pasował. 

Wątpliwości nie pozostawia wypowiedź: 

Teraz w 100% jasne jest to, że [Will] jest gejem i kocha Mike'a. Ale wcześniej, to był powoli rozwijający się wątek. Wydaje mi się, że to wszystko zostało zrobione naprawdę pięknie, bo przecież [w serialu] znacznie łatwiej jest sprawić, żeby dana postać nagle stała się gejem.

Stranger Things – co dalej z hitem Netflixa?

Czwarty sezon Stranger Things dobiegł końca. Chociaż w jednym z odcinków pojawiła się drobna wpadka, to serial i tak był jedną z najczęściej oglądanych produkcji platformy. Bracia Dufferowie, czyli twórcy, nie spoczywają na laurach. Mają w planach realizację piątego sezonu, a także nakręcenie spin-offu!  Jakiś czas temu ogłosili też, że otwierają własne studio filmowe – Upside Down Pictures

Nie ma wątpliwości, że Stranger Things stał się jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa. Nawet analitycy giełdowi zastanawiali się nad wpływem produkcji na rynek. Ten sukces sprawił, że nie brakuje ubrań, figurek, a nawet książek związanych z serialem. Dziś chcielibyśmy Wam zaproponować publikację Stranger Things. Mroczne umysły autorstwa Gwendy Bond. Serdecznie polecamy!

Książkę można kupić w wielu popularnych księgarniach internetowych: 

Tagi: stranger things,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stranger Things. Mroczne umysły
Gwenda Bond18
Okładka książki - Stranger Things. Mroczne umysły

Zanim pojawił się DemogorgonJeszcze nim przybył Łupieżca UmysłówStrach miał ludzką twarz Tajemnicze laboratorium. Szalony naukowiec. Tajna rządowa...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy