„Suits” z nowym sezonem? Jeśli tak, Meghan Markle może dostać nawet milion dolarów za odcinek

Data: 2023-10-16 11:58:50 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Chociaż minęło już kilka lat od premiery ostatniego sezonu Suits, to jednak popularny prawniczy serial z udziałem Meghan Markle — żoną księcia Harry'ego — wciąż cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że w głowach twórców zaczęły pojawiać się pomysły na kontynuację zamkniętego, jak dotąd uważano, projektu. 

Meghan Markle w serialu „Suits”fot. zrzut ekranu ze zwiastuna / https://www.youtube.com/watch?v=t4NhYMtTC-M&ab_channel=StillWatchingNetflix

Suits, w Polsce znane też pod tytułem W garniturach, to amerykański serial opowiadający o grupie prawników pracujących dla jednej z największych amerykańskich korporacji. Serial rozpoczyna się od momentu, w którym Mike, student posiadający fotograficzną pamięć, zajmujący się drobnymi oszustami, zostaje przyjęty do kancelarii w roli prawnika. Na przestrzeni 9 sezonów bohaterowie serialu muszą poradzić sobie z wieloma skomplikowanymi sprawami, ale przeżywają także wiele wzlotów i upadków w sferze życia osobistego. Teraz okazuje się, że być może widzowie będą mieli okazję powrócić do prawniczego świata. 

Suits powróci w postaci spin-offu?

Suits został dodany na Netliksa kilka lat po wyemitowaniu ostatniego sezonu i stał się niekwestionowanym hitem platformy. Pobił rekordy oglądalności, a teraz pojawiają się pomysły na jego kontynuację. Jak twierdzi informator portalu branżowego Deadline, Aaron Korsh – twórca W garniturach właśnie negocjuje umowy z NBCUniversal. Co ciekawe projekt oczekuje na szybką realizację. 

czytaj także: Lipowo 2 sezon – czy będzie kontyunacja serialu? 

Z tego, co udało się ustalić reporterom Deadline.com, nadchodząca produkcja nie będzie ani prequelem, ani typowym sequelem, jak mający swoją premierę w 2019 roku Pearson. W planach nie jest również spin-off. Co więc zaproponują twórcy produkcji? Nadchodzący serial prawdopodobnie stworzyć ma swoiste uniwersum Suits, co oznacza, że opowie o losach zupełnie innych prawników pracujących dla innej kancelarii.

Jednocześnie trudno stwierdzić, czy serial w ogóle trafi na Netfliksa. Spin-off Pearson, czyli serial skupiający się na losach imiennej wspólniczki kancelarii, nie doczekał się w Polsce premiery. Nadchodzący serial miałby też być produkowany przez NBCUniversal, a nie Universal Studio, jak miało to miejsce przy oryginalnym serialu. 

Meghan Markle może dostać nawet milion dolarów za odcinek?

Jedną z najbardziej rozgrzewających plotek jest natomiast zaangażowanie do serialu Meghan Markle. Chociaż dziś aktorki, a zarazem księżnej, nie trzeba nikomu przedstawiać, to właśnie W garniturach przyniosło jej międzynarodową popularność. Markle wystąpiła w 7 sezonach serialu Suits i wcielała się w postać młodej prawniczki Rachel Zane. Z udziału w serialu zrezygnowała w momencie, kiedy jej związek z księciem Harrym stał się publiczny. Jej wątek w produkcji został zakończony podobnie, jak prawdziwe przyczyny jej odejścia — ślubem i koniecznością wyprowadzki. Serialowa Rachell nie poślubiła jednak księcia, a kolegę z pracy.

Po ślubie z księciem Harrym Markle początkowo musiała zrezygnować z pracy dla Hollywood. Rozłam w rodzinie Windsorów sprawił jednak, że Harry i Meghan muszą teraz żyć na własny rachunek. Stąd też opiewające na wysokie sumy kontakty m.in. z Netfliksem, gdzie książeca para stworzyła sześcioodcinkową produkcję opowiadającą o ich życiu. Harry wraz z Meghan wypuścili również serial dokumentalny, a jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, że studio produkcyjne stworzone przez nich planuje zekranizować bestsellerowy romans.

Chociaż Markle zrezygnowała już z aktorstwa, to jednak jeden z informatorów portalu Closer stwierdził, że jej pensja mogłaby wynieść naprawdę sporo: 

Tego lata serial zyskał zupełnie nową publiczność, a twórcy oryginalnej produkcji u są gotowi, aby wrócić do pracy. Jeśli Meghan wróci, to Netflix nie będzie miał problemu zapłacić jej siedmiu cyfr za jeden odcinek. 

Prawdopodobnie jednak Meghan, nawet mimo szansy na naprawdę wysoką pensję wynoszącą milion dolarów, nie wróci do serialu. Jakiś czas temu, w wywiadzie dla TV Line, producent wykonawczy W garniturach stwierdził, że ściągnięcie oryginalnej obsady, a w szczególności Meghan Markle wydaje się po prostu niemożliwe

 

źródła: deadline.com ; tvline.com ; www.therichest.com
Tagi: seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Pokaż wszystkie recenzje