Szadź: sezon 3, odc. 4: Polkowska jest pewna, że mord na kolejnej kobiecie to sprawa Wolnickiego. Co wydarzy się w 4 oraz 5 odcinku serialu?

Data: 2023-09-24 09:50:33 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Stacja TVN kontynuuje emisję niezwykle popularnego serialu kryminalnego, opartego na powieście, o tytule Szadź. W czwartym odcinku sezonu trzeciego komisarz Agnieszka Polkowska, stara się udowodnić komendantowi, że kolejny mord na kobiecie dokonał Wolnicki. Co wydarzy się w 4 oraz 5 odcinku serialu?

Aleksandra Popławska jako Agnieszka Polkowska i Bartosz Gelner jako Tomasz Mrówiec w serialu "Szadź: sezon 3".  

Szadź: sezon 3 – opis 4 odcinka serialu

W 4 odcinku serialu Szadź sezon 3 komisarz Agnieszka Polkowska jest przekonana, że mord jaki dokonano poprzedniej nocy na kolejnej młodej kobiecie to sprawka Piotra Wolnickiego. Nie może jednak przekonać do tego komendanta. On twierdzi, że sprawa Wolnickiego została zamknięta, i już nie należy do niej wracać. Polkowska prosi więc o pomoc Mrówca, który też nie jest do końca o tym przekonany. 

Czytaj również: Czy będzie 4 sezon serialu Szadź? Czy znów zobaczymy psychopatycznego mordercę w akcji?

Tymczasem Piotr manipuluje poznaną w nowym miejscu Karolina, tym samym odsuwając od siebie podejrzenia. Ale przykuwa uwagę Mirki, miejscowej policjantki. Leszek, wraz z dziećmi Moniki szykuja dla niej urodzinową imprezę niespodziankę. Te kończy się w zaskakujący sposób. 

Szadź: sezon 3 – gdzie i kiedy obejrzeć 4 odcinek serialu?

Premierowa emisja Szadź: sezon 3 odcinka 4 odbędzie się w niedzielę, 24 września 2023 roku na kanale TVN, o godzinie 21:35.

Czytaj również: Szadź: sezon 3 – Wolnicki dalej się ukrywa? Co nas czeka w 2 i 3 odcinku serialu Playera?

Powtórka odcinka we wtorek, 26 września, o godzinie 1:10, także na TVN. Serial można oglądać na Player.pl.

Szadź: sezon 3 – opis 5 odcinka serialu

W 5 odcinku Szadź: sezon 3 kolejną ofiarą jest Karolina, mieszkająca w niewielkim miasteczku, w jakim zatrzymał się Piotr Wolnicki, samotnie mieszkająca kobieta. Podejrzenia padają na organistę, ale nikt nie jest pewny kto jest sprawcą tej okrutnej zbrodni. W Srebnej Górze pojawia się Angieszka Polkowska, która widzi tu możliwość udowodnienia prawdy o Wolnickim, i jego kolejnych zbrodniach

Czytaj również: Zabójcy – odzyskać dobre imię

Polkowska chce pomóc miejscowej policjantce Mirze, która wydaje się coś ukrywać. Komisarz Agnieszka zaczyna sądzić, że jest jakoś związana z Wolnickim i śmiercią Karoliny. 

Szadź: sezon 3 – gdzie i kiedy można obejrzeć 5 odcinek serialu?

Premiera 5 odcinka serialu Szadź: sezon 3 zaplanowana została na przyszły tydzień w kolejną niedzielę, 1 października 2023 r. na TVN o godzinie 21: 35. Odcinek ma powtórkę we wtorek, 3 października 2023 roku, o godzinie 0:50. Serial można oglądać także na Player.pl.

Czytaj również: Love Island Wyspa Miłości 8 - odc. 17. Czas na Krąg Ognia! Czy Werka namiesza? Streszczenie 17 i 18 odcinka

Szadź – książki

Serial Szadź to autorska produkcja Grupy TVN. Bazą scenariuszową dla powstanie serialu, który jest już dostępny w trzecim sezonie, stała się książka łącząca kryminał z mrocznym thrillerem, nosząca ten sam tytuł Szadź, której autorem jest Igor Brejdygant

Książkę "Szadź" wydawnictwa Marginesy można zakupić poniżej:

Tagi: Szadź, seriale, seriale kryminalne, telewizja, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć...

dodaj do biblioteczki
Film
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Piękna Zośka. Sztuka zbrodni
Paulina Stępień ;
Piękna Zośka. Sztuka zbrodni
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Pokaż wszystkie recenzje