Quantcast

Szadź: sezon 3 – Wolnicki dalej się ukrywa? Co nas czeka w 2 i 3 odcinku serialu Playera?

Data: 2022-09-09 08:09:02 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Tydzień temu na Playerze zadebiutował trzeci sezon serialu kryminalnego Szadź. Stuhr powrócił w roli psychopatycznego mordercy. Bohaterka Popławskiej dalej chce go złapać. Co czeka nas w 2 i 3 odcinku produkcji TVNu?

Obrazek w treścifot. Agnieszka Jurek / TVN / x-news.pl

Pierwszy odcinek serialu Szadź wzbudził niemałe zainteresowanie wśród fanów serii. Od próby zamordowania Lilli minął okrągły rok. Piotr Wolnicki zaszył się na wsi, gdzie nikt nie może go znaleźć.  Macieja Stuhrktóry poza graniem roli antagonisty, wyreżyserował także kilka epizodów – zdradził, że produkcja będzie eksplorować nowe rejony. Ma być dużo mroczniejsza i bardziej poważna. Czego więc możemy spodziewać się w kolejnych odcinkach?

Szadź: sezon 3 – co się wydarzy w 2 odcinku?

Piotr Wolnicki od roku ukrywa się w małym miasteczku. Miejscowi mają go za niegroźnego dziwaka, co mocno mija się z prawdą. Nad mężczyzną lituje się nawet proboszcz lokalnej parafii. Pozwala mu zamieszkać na plebanii. 

czytaj także:  „W pułapce zbrodni” – islandzki serial sensacyjny już dziś na Netflixie!

Wolnicki w zamian za lokum rozpoczyna pracę jako organista. Poznaje lokalną społeczność. Wśród nich jest Karolina. Kobieta od roku nie otrzymała o swoim mężu żadnych wieści. Mężczyzna zniknął bez śladu. Czy może mieć to coś wspólnego z niebezpiecznym zbiegiem?

Szadź: sezon 3 – gdzie można obejrzeć 2 odcinek?

Drugi odcinek już od dziś – 9 września 2022 roku – można oglądać na platformie streamingowej Player.pl. Kolejne epizody zostają dodane do bazy serwisu w każdy piątek o godzinie 0:00. 

czytaj także:  „The Good Doctor” to za mało! Powstaje prawniczy spin-off „The Good Lawyer”

Na Playerze cały czas można oglądać zarówno poprzednie odcinki 3 sezonu, jak i wszystkie poprzednie serie. Każdy sezon liczy sobie po 7 epizodów.

Szadź: sezon 2 – opis 3 odcinka serialu

Kolejny odcinek pokaże nam kolejne perypetie z życia Piotra Wolnickiego. Mroczna natura mężczyzny nie daje o sobie zapomnieć. Równocześnie wie, że nie może w żaden sposób ujawnić swojego obecnego miejsca pobytu. 

czyta także: Elżbieta II nie żyje. Kim była najdłużej panująca królowa Wielkiej Brytanii?

Agnieszka Polkowska dalej będzie się starała wybadać tę skomplikowaną sprawę. Kobieta czuje, że poniosła klęskę w śledztwie, jednak może niedługo trafi na odpowiedni trop? 

Szadź: sezon 2 – gdzie można obejrzeć 3 odcinek serialu?

Trzeci odcinek, trzeciego sezonu serialu Szadź już w przyszłym tygodniu pojawi się na Playerze. Tradycyjnie będzie można obejrzeć go w piątek, a konkretnie 16 września 2022 roku. Już po północy epizod zostanie dodany do bazy platformy.

Szadź – książki

Pierwszy sezon serialu Szadź bazuje na powieści o takim samym tytule autorstwa Igora Brejdyganta. Jest to wciągający kryminał od którego ciężko się oderwać. Jeśli już widzieliście serial, to powinniście zapoznać się również z książkowym pierwowzorem. Sporo tutaj smaczków i tropów, które nie zostały wykorzystane przez scenarzystów. Niewątpliwie będzie to ciekawym uzupełnieniem produkcji Playera. 

Książkę wydaną nakładem wydawnictwa Marginesy kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: Player.pl, Szadź, seriale kryminalne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje