Szadź: sezon 3 – co wydarzy się w 6 oraz 7 odcinku serialu Player Original?

Data: 2022-10-07 08:25:01 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

6 i 7 odcinek Szadź: 3 sezon: zaprezentują zbliżanie się Polkowskiej do Wolnickiego, któremu udało się pozyskać potężnego i równie bezwzględnego sojusznika w postaci Macieja. Oboje stają się podwójnie niebezpieczni! Do czego jeszcze dojdzie tym razem??

Obrazek w treści Fot. TVN 

Szadź: 3 sezon – opis 6 odcinka serialu

Polkowskiej udaje się natrafić na upragniony od dawien dawna trup za Wolnickim, kobieta jest coraz bardziej przekonana o tym, że to właśnie on w pełni odpowiada za wszystkie, ostatnie zbrodnie. Ich osobista rywalizacja, zdaje się wchodzić na kolejny poziom.

Czytaj również: „Szadź” powraca z 3 sezonem! Pierwszy odcinek już na player.pl

Jej niemalże prywatne śledztwo zdaje się zbliżać ku punktowi, gdy jej podejrzenia przestaną być postrzegane jako prywatna paranoja...

Szadź: 3 sezon – gdzie i kiedy obejrzeć 6 odcinek serialu?

Premierowo 6 odcinek programu Szadź: 3 sezon zaplanowany został na dzień dzisiejszy, piątek 7 października 2022 roku na Player.pl rano o północy.

Czytaj również: Szadź: sezon 3 – co wydarzy się w 5 oraz 6 odcinku serialu?

Szadź: 3 sezon – opis 7 odcinka serialu

W 7 odcinku Szadź: 3 sezon główna bohaterka nie ma zielonego pojęcia o tym, że jej słynny arcyrywal ma potężnego sojusznika w postaci Macieja. Wraz z Piotrem stanowią niezwykle niebezpieczny duet z Piotrem. Oboje są równie bezkompromisowi, brutalni oraz bezwzględni.

Czytaj również: Przyjaciółki sezon 20 – co wydarzy się w 7 odcinku? Streszczenie nadchodzącego odcinka 237

Przed policją staje zagrożenie, którego dotychczas nie widziano, we dwójkę są w stanie dokonać serii zbrodni, pozostają nieuchwytnymi. Już poprzednie sprawy były niezwykle trudne, a teraz stawka rośnie, a problem do podołania staje się jeszcze większy...

Szadź: 3 sezon – gdzie i kiedy można obejrzeć 7 odcinek serialu?

7 odcinek serii Szadź: 3 sezon pojawi się w sieci za tydzień w piątek 14 października 2022 roku na platformie Player.pl tradycyjnie o godzinie 00:00.

Czytaj również: Jurassic World – Dinozaury powrócą w wielkim stylu!

Szadź: 3 sezon – książki

Internetowy serial Szadź to autorska propozycja Grupy TVN. Bazą pierwszego sezonu była łącząca kryminał z mrocznym thrillerem książka nosząca ten sam tytuł – Szadź. Jej autorem jest Igor Brejdygant, za wydanie odpowiada wydawnictwo Marginesy. 2 i 3 sezon produkcji NIE są już powiązane z żadną powieścią.

Powieść "Szadź" kupić tani można poniżej:

Tagi: tvn, adaptacja, Player.pl,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy