Nowa książka Tess Gerritsen już w tym roku!

Data: 2019-02-21 20:37:27 Autor: mojebestsellery
News - Nowa książka Tess Gerritsen już w tym roku!

Nowa książka popularnej autorki thrillerów – Tess Gerritsen – ukaże się jeszcze w tym roku. O swojej nowej powieści i jej premierze, amerykańska pisarka poinformowała na swoim Facebooku.

The Shape of Night to najnowsze dzieło popularnej autorki książek o mrocznej fabule. Podobnie jak inne powieści Amerykanki, tak i ta książka będzie thrillerem utrzymanym w niepokojącym stylu.

Gerritsen w nowej książce przedstawia historię kobiety z problemami, która wprowadza się do nowego domu na wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Po pierwszych nocach w wynajętym domu, nowa lokatorka ma przeczucie, że nie jest w nim sama. Wkrótce dowiaduje się, że jej nowe lokum wybudował kiedyś były kapitan marynarki, który od momentu swojej śmierci nocami straszy w domu. Kobieta nie przejmuje się jednak pogłoskami i dzielnie znosi ewentualne nocne wizyty ducha marynarza. Do momentu, w którym dowiaduje się, że wszystkie poprzednie lokatorki domu nie żyją. I umarły, przebywając właśnie w jej nowym domu.

The Shape of Night (w wolnym tłumaczeniu: Kształt nocy) swoją premierę mieć będzie 1 października. Ta data premiery dotyczy jednak wydania w Stanach Zjednoczonych. Wiemy też, że książka w październiku pojawi się w sprzedaży także w Wielkiej Brytanii.

Polskim wydawcą książki Tess Gerritsen będzie prawdopodobnie nadal Wydawnictwo Albatros, które wydało wiele pozostałych książek pisarki. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera książki w Polsce. Jednak zgodnie z komentarzami wydawnictwa na Facebooku, istnieje prawdopodobieństwo, że i w naszym kraju będziemy mogli przeczytać tę książkę jeszcze na jesień.

Czytaliście książki tej autorki? Czekać na The Shape of Night?

Fot. materiały wydawcy / Tess Gerritsen

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje