Nowa książka Tess Gerritsen już w tym roku!

Autor: mojebestsellery
News - Nowa książka Tess Gerritsen już w tym roku!

Nowa książka popularnej autorki thrillerów – Tess Gerritsen – ukaże się jeszcze w tym roku. O swojej nowej powieści i jej premierze, amerykańska pisarka poinformowała na swoim Facebooku.

The Shape of Night to najnowsze dzieło popularnej autorki książek o mrocznej fabule. Podobnie jak inne powieści Amerykanki, tak i ta książka będzie thrillerem utrzymanym w niepokojącym stylu.

Gerritsen w nowej książce przedstawia historię kobiety z problemami, która wprowadza się do nowego domu na wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Po pierwszych nocach w wynajętym domu, nowa lokatorka ma przeczucie, że nie jest w nim sama. Wkrótce dowiaduje się, że jej nowe lokum wybudował kiedyś były kapitan marynarki, który od momentu swojej śmierci nocami straszy w domu. Kobieta nie przejmuje się jednak pogłoskami i dzielnie znosi ewentualne nocne wizyty ducha marynarza. Do momentu, w którym dowiaduje się, że wszystkie poprzednie lokatorki domu nie żyją. I umarły, przebywając właśnie w jej nowym domu.

The Shape of Night (w wolnym tłumaczeniu: Kształt nocy) swoją premierę mieć będzie 1 października. Ta data premiery dotyczy jednak wydania w Stanach Zjednoczonych. Wiemy też, że książka w październiku pojawi się w sprzedaży także w Wielkiej Brytanii.

Polskim wydawcą książki Tess Gerritsen będzie prawdopodobnie nadal Wydawnictwo Albatros, które wydało wiele pozostałych książek pisarki. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera książki w Polsce. Jednak zgodnie z komentarzami wydawnictwa na Facebooku, istnieje prawdopodobieństwo, że i w naszym kraju będziemy mogli przeczytać tę książkę jeszcze na jesień.

Czytaliście książki tej autorki? Czekać na The Shape of Night?

Fot. materiały wydawcy / Tess Gerritsen

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Śmierć na śniegu
Konrad Staszewski
Śmierć na śniegu
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje