The Last of Us - co wydarzy się w 9, finałowym odcinku pierwszego sezonu serialu HBO Max?

Data: 2023-03-13 10:13:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Na platformie HBO Max dziś późno w nocy będziemy mogli zobaczyć kolejny, tym razem już ostatni odcinek serialu The Last of Us, opowieści bazującej na niezwykle popularnej grze. Sprawdźmy co czeka nas w finale sezonu. 

Obrazek w treści The Last of Us - co wydarzy się w 9, finałowym odcinku pierwszego sezonu serialu HBO Max? [jpg] Zdjęcie: HBO Max

The Last of Us to serial z gatunku horroru przedstawiający świat po apokalipsie spowodowanej pewnym grzybem. W dziewiątym, i już ostatnim odcinku tego sezonu zobaczymy jak nasi bohaterowie docierają do celu swojej podróży. Co jeszcze wydarzy się w serialu?

The Last of Us – opis 9 odcinka serialu

W dziewiątym odcinku, serialu o tytule The Last of Us śledzić będziemy wydarzenia, które były bezpośrednią kontynuację odcinka ósmego, w której bohaterowie serialu, czyli Ellie i Joel musieli stanąć oko w oko z sektą Davida, po czym ruszyli ku celowi swojej misji. A wiemy, że było to spotkanie z bratem Joela, który jest Świetlikiem. 

Czytaj także: The Last of Us - co wydarzy się w 8 oraz w 9 odcinku serialu HBO Max?

W ostatnim odcinku tego sezonu Ellie i Joel dotrą do celu, do miejsca gdzie przebywają Świetliki, pracujący na szczepionką. Celem będzie doprowadzenie do końca misji, do jakiej przeznaczona została Ellie, której na tym najbardziej będzie zależało. Ale pojawią się znaki zapytania i wiele wątpliwości. Czy zobaczymy szczęśliwe zakończenie? Czy para naprawdę wykonana zadanie? Jak zakończy się tej odcinek będący finałem opowieści? Dowiemy się już dziś. 

The Last of Us – gdzie i kiedy można obejrzeć 9 odcinek serialu?

 9 odcinek serialu The Last of Us zostanie wyemitowany w poniedziałek, 13 marca 2023 roku. Odcinek dostępny będzie tuż po 3:00 na platformie HBO Max. Będzie miał także emisję na HBO. 

Czytaj także: „The Last of Us” z 2 sezonem. Bella Ramsey nie może się doczekać 

The Last of Us – książki

Serial The Last of Us to produkcja oparta na popularnej grze wideo, ale bazująca także na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka, na jakiej twórcy by bazowali. W zamian polecamy lekturę innego horroru, książki o tytule Przeklęta ziemia, której autorem jest Karolina Kasprzak-Dietrich.

Książkę "Przeklęta ziemia" wydawnictwa selfpublishing kupić można w popularnych księgarniach poniżej:

 

Tagi: seriale, horrory, HBO Max,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Pokaż wszystkie recenzje