Victoria Aveyard niebawem w Polsce

Data: 2018-08-28 09:39:16 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet
News - Victoria Aveyard niebawem w Polsce

Już za parę miesięcy odbędzie się w naszym kraju kolejne ważne dla literatury wydarzenie – Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Znamy już jednego z pisarzy zaproszonych na targi – będzie to amerykańska pisarka Victoria Aveyard.

Pierwszy raz nazwisko Victorii Aveyard polscy czytelnicy mieli szansę poznać kilka lat temu, kiedy nakładem Wydawnictwa Otwartego na rynku pojawiła się jej pierwsza młodzieżowa książka pt. Czerwona królowa.

Od tamtej pory wydane zostały kolejne dwa tytuły z serii Czerwona królowa – tom drugi Szklany miecz oraz tom trzeci serii – Królewska klatka. Pod koniec października pojawić ma się czwarta część – Wojenna burza.

Na społecznościowym profilu marki Moondrive, należącej do Wydawnictwa Otwartego, niedawno pojawiła się zapowiedź spotkań autorskich z amerykańską pisarką. Spotkania odbędą się w Warszawie i Krakowie.

26 października Aveyard pojawi się w Warszawie. Nieznane jest jeszcze konkretne miejsce, w którym to spotkanie mogłoby się odbyć, choć możemy przypuszczać, że będzie to w jednej z znanych sieci księgarń na Marszałkowskiej.

Dwa dni później, 28 października, spotkać się z autorką będą mogli fani w Krakowie podczas Międzynarodowych Targów Książki. Jesteśmy ciekawi, czy wydawca zorganizuje spotkanie na swoim stoisku, gdzie z reguły jest tłoczno, czy może – podobnie jak przy spotkaniu z CJ Daugherty – spotkanie zorganizuje w jednej z sal konferencyjnych.

Victoria Aveyard to dwudziestoośmiolatka pochodząca ze stanu Massachusetts. Mimo młodego wieku już teraz nazywana jest bestsellerową autorką, spełniającą się w szczególności w gatunku young adult.

 

Fot. użyta w nagłówku: materiały promocyjne Wydawnictwa Otwartego, Facebook.com

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Czerwona Królowa
Victoria Aveyard24
Okładka książki - Czerwona Królowa

Mieszkańcy Norty dzielą się, ze względu na kolor krwi, na Srebrnych - arystokratów o nadprzyrodzonych umiejętnościach, i Czerwonych- zwykłych ludzi wykorzystywanych...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje