Victoria Aveyard niebawem w Polsce

Data: 2018-08-28 09:39:16 Autor: pobarski
News - Victoria Aveyard niebawem w Polsce

Już za parę miesięcy odbędzie się w naszym kraju kolejne ważne dla literatury wydarzenie – Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Znamy już jednego z pisarzy zaproszonych na targi – będzie to amerykańska pisarka Victoria Aveyard.

Pierwszy raz nazwisko Victorii Aveyard polscy czytelnicy mieli szansę poznać kilka lat temu, kiedy nakładem Wydawnictwa Otwartego na rynku pojawiła się jej pierwsza młodzieżowa książka pt. Czerwona królowa.

Od tamtej pory wydane zostały kolejne dwa tytuły z serii Czerwona królowa – tom drugi Szklany miecz oraz tom trzeci serii – Królewska klatka. Pod koniec października pojawić ma się czwarta część – Wojenna burza.

Na społecznościowym profilu marki Moondrive, należącej do Wydawnictwa Otwartego, niedawno pojawiła się zapowiedź spotkań autorskich z amerykańską pisarką. Spotkania odbędą się w Warszawie i Krakowie.

26 października Aveyard pojawi się w Warszawie. Nieznane jest jeszcze konkretne miejsce, w którym to spotkanie mogłoby się odbyć, choć możemy przypuszczać, że będzie to w jednej z znanych sieci księgarń na Marszałkowskiej.

Dwa dni później, 28 października, spotkać się z autorką będą mogli fani w Krakowie podczas Międzynarodowych Targów Książki. Jesteśmy ciekawi, czy wydawca zorganizuje spotkanie na swoim stoisku, gdzie z reguły jest tłoczno, czy może – podobnie jak przy spotkaniu z CJ Daugherty – spotkanie zorganizuje w jednej z sal konferencyjnych.

Victoria Aveyard to dwudziestoośmiolatka pochodząca ze stanu Massachusetts. Mimo młodego wieku już teraz nazywana jest bestsellerową autorką, spełniającą się w szczególności w gatunku young adult.

 

Fot. użyta w nagłówku: materiały promocyjne Wydawnictwa Otwartego, Facebook.com

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Czerwona Królowa
0
Okładka książki - Czerwona Królowa

Mieszkańcy Norty dzielą się, ze względu na kolor krwi, na Srebrnych – arystokratów o nadprzyrodzonych umiejętnościach, i Czerwonych–...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę
Ktosiek 2.0
Beata Piliszek-Słowińska
Ktosiek 2.0
Niedzielna dziewczyna
Pip Drysdale
Niedzielna dziewczyna
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Zawsze i na zawsze
Jenny Han
Zawsze i na zawsze
Grypa. Sto lat walki
Jeremy Brown
Grypa. Sto lat walki
Relikwiarz
Elżbieta Bielawska
Relikwiarz
Pokaż wszystkie recenzje