W moim stylu, turecki romantyczny komediodramat z debiutem na platformie Netflix

Data: 2023-06-09 09:22:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Wśród dzisiejszych premier na platformie Netflix znalazł się także kolejny film produkcji tureckiej, nieco szalony komediodramat w romantycznym stylu, którego bohaterką jest młoda kobieta obawiająca się spadku jakości swojego życia. 

Ahsen Eroglu jako Merve, bohaterka komediodramatu romantycznego "W moim stylu" od Netflix.  
 
Kolejny tytuł, który zasilił bibliotekę produkcji tureckich na Netflix to film W moim stylu, barwna opowieść o nietypowej tematyce, i walce o lepsze życie. Co o nim wiemy? Czy warto go obejrzeć? O czym dokładnie opowiada? 

W moim stylu – opis filmu

Film W moim stylu to komedia, dramat i jednocześnie romans, produkcja turecka, która przedstawia historię młodej kobiety. Bohaterką jest nieco zwariowanej opowieści jest Merve, której jedynym marzeniem jest życie w beztroski, pozbawiony problemów sposób. Problem w tym, że życie ma oczywiście swój własny, niekoniecznie zgodny z Merve plan. 

Czytaj również: Premiery Netflixa w czerwcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Grozi jej bowiem eksmisja z mieszkania. Postanawia zatem coś wymyślić. Pewnego dnia wchodzi w pikantny i niebezpieczny układ z pewnym inwestorem, mając nadzieję na lepsze jutro. 

W moim stylu – obsada 

W filmie W moim stylu, produkcji tureckiej, w obsadzie znaleźli się oczywiści aktorzy z tego kraju. W roli głównej, młodej kobiety o imieniu Merve wystąpiła Ahsen Eroglu, której towarzyszy Ozan Dolunay. W pozostałych rolach: Zühal Olcay, Ferit Aktug, Esra Akkaya, Arif Piskin, Ege Aydan, Burcu Türünz, Levent Meşe, Mine Tugay.

         Czytaj również: W moim stylu, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Cemal Alpan.

W moim stylu – gdzie obejrzeć film?

Film W moim stylu to produkcja, która została stworzona dla platformy Netflix. Od dziś jest dostępny właśnie na platformie Netflix. Debiut filmu miał miejsce dziś, czyli 9 czerwca 2023 roku. Tradycyjnie premiera nastąpiła w godzinach porannych. 

Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 3 do 9 czerwca 2023 roku

W moim stylu – opinie o filmie

Film W moim stylu to tytuł, który może zainteresować przede wszystkim widzów, którzy lubią produkcje o nietypowej tematyce. Spodoba się zwolennikom komediodramatów. Przypadnie także do gustu widzom lubiącym opowieści romantyczne i romanse. 

Czytaj również: Valeria, premiera trzeciego sezonu romantyczno-komediowego serialu Netfliksa już za nami

Może także przypaść do gustu także miłośnikom filmów tureckich. Więcej informacji na temat świata filmu, serialu, produkcji kinowych i serwisów streamingowych znajdziecie w naszym dziale filmy i seriale zapowiedzi.

W moim stylu – książka

Film W moim stylu to produkcja, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie posiada swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną książkę która nosi tytuł Przezroczyste skrzydła a jej autorem jest Kinga Tatkowska. 

Powieść "Przezroczyste skrzydła", wydawnictwa Lucky kupić można poniżej:

Tagi: netflix, filmy, komedie, dramaty, romanse,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje