Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 44 oraz 45 odcinku serialu TVP 1

Data: 2021-10-17 10:30:03 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial wojenno-obyczajowy Telewizji Polskiej, o tytule Wojenne dziewczyny, który w kolejnym, już czwartym sezonie możemy oglądać na kanale Telewizji Polskiej, cieszy sie nie słabnącą popularnością. 

Obrazek w treści

Dziś premiera odcinka kolejnego. Obejrzymy go oczywiście wieczorem. Kolejny epizod pojawi się już za tydzień,, jak zwykle w niedzielę. Sprawdźmy co wydarzy się w dwóch kolejnych odcinakch. Co czeka trzy przyjaciółki? 

Wojenne dziewczyny - opis 44 odcinka, 4 sezon serialu

W kolejnym odcinku dochodzi do przygotowanej akcji, w której ma być odbita Irka. Niestety ta kończy się tragedią, dziewczyna ginie. Ewka obwinia o to Nitkę, której podczas akcji zacina się pistolet. Szczęśni chcą pochować ją na Powązkach, ale dowództwo się na to nie godzi. 

Czytaj również:  Wojenne dziewczyny – Irka, Ewka i Marysia powrócą we wrześniu. Potwierdzono też kolejny sezon!

Odpowiedniego miejsca na pochówek swojej przyjaciółki zamierza poszukać Marysia. Dziewczyna zaczyna zmagać się z wątpliwościami, czy dalsza walka i konsporacje mają jeszcze sens. Nie wierzy, że wojna kiedykolwiek się skończy. 

Wojenne dziewczyny – gdzie obejrzeć 44 odcinek, 4 sezon? 

Kolejny 44 odcinek serialu, który zaczyna 4 sezon serialu Wojenne dziewczyny będzie można obejrzeć już dziś, 17 października 2021 roku o godzinie 20:15, na TVP 1.

Czytaj również: Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 43 oraz 44 odcinku serialu TVP 1

Powtórka odcinka w czwartek, 21 października 2021 roku, o godzinie 0:30 na TVP seriale oraz w sobotę, 23 października 2021 roku o godzinie 18:30 na TVP 1. 

Wszystkie odcinki serialu można obejrzeć na TVP VOD, a trzy sezony na platformie Netflix. 

Wojenne dziewczyny – opis 45 odcinka, 4 sezon serialu

W kolejnym odcinku serialu Wojenne dziewczyny do szpitala w Hrubieszowie wchodzą hitlerowcy. W dramatycznej akcji ranny zostaje Andrzej, który pozostał w szpitalu. Placówka medyczna już nie jest polska, przechodzi w ręce Niemców, którzy zamierzają pozostawić go na stanowisku lekarza, by ułatwić kontakt z polskimi pacentami. 

Czytaj również:  Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 42 oraz 43 odcinku serialu TVP 1

Załamana śmiercią Irka, Nitka, opuszcza Warszawę, udając się do rodzinnego majątku, poza stolicą. Tymczasem Ewka i Marysia mają kolejne zadanie. Na zlecenie Leokadii mają udać się do Hrubieszowa, by dowiedzieć się coś więcej na temat wysyłek dzieci z Zamojszczyzny. 

Wojenne dziewczyny – gdzie obejrzeć 45 odcinek, 4 sezon? 

Kolejny, odcinek czwartego sezonu, udostępniony będzie na platformie kanale TVP 1 za tydzień, czyli 24 października 2021 roku, o godzinie 20:15. 

Czytaj również: Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 41 oraz 42 odcinku serialu TVP 1

Powtórka odcinka w czwartek, 28 października o godzinie 0:30 na TVP Seriale. 

Wszystkie odcinki można obejrzeć na TVP VOD, zaś trzy sezony na Netflix. 

Wojenne dziewczyny – książki 

Serial Wojenne dziewczyny to produkcja bazująca na faktach historycznych, która opisuje losy młodych kobiet w trudnych czasach wojny. Istnieje książka, w której opisano losy owych dziewcząt, o tytule Dziewczyny wojenne, autorstwa Łukasza Modelskiego.

Książkę „Dziewczyny wojenne” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dziewczyny wojenne
Łukasz Modelski13
Okładka książki - Dziewczyny wojenne

Wojna to z pozoru męska sprawa. Zmienia jednak kobiece losy tak samo mocno, jak męskie. Jak żyć w czasach, gdy własne wesele kończy się aresztowaniem przez...

dodaj do biblioteczki
Reklamy