Wydawnictwo Agora ogłasza konkurs. Nagroda? Wydanie własnej książki!

Data: 2020-01-16 14:02:21 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Wydawnictwo Agora rozpoczyna wyjątkowy konkurs dla debiutantów, którzy mają pomysł na książkę sensacyjną. Nagroda? Wydanie własnej powieści!

Obrazek w treści

Od 13 stycznia 2020 roku rozpoczął się wyjątkowy konkurs dla wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej powieści sensacyjnej. Wydawnictwo Agora zorganizowało konkurs literacki, dla każdego, kto już napisał lub jest w trakcie pisania powieści sensacyjnej. Zwycięzca konkursu ma szansę na otrzymanie nagrody pieniężnej oraz podpisanie umowy na wydanie nakładem Agory własnej powieści sensacyjnej. Trzeba się jednak śpieszyć, prace nadsyłać można jedynie do końca lutego 2020 roku.

Czytaj także: Camilla Läckberg z nową książką. Już wkrótce kontynuacja „Złotej klatki”

Jest to pierwsza edycja konkursu organizowanego przez Agorę. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 29 lutego dostarczyć drogą mailową treść książki wraz z jej streszczeniem lub pierwsze dwa pierwsze rozdziały tytułu wraz ze szczegółowym konspektem. W konkursie wziąć mogą udział zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją pisarską karierę, jak i doświadczeni autorzy mający na swoim koncie pierwsze publikacje.

Liczba zwycięzców nie została doprecyzowana i zależy od decyzji jury. Zwycięzca konkursu oprócz możliwości wydania książki nakładem Agory otrzymuje także nagrodę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 15 kwietnia 2020 r.

Wszystkie informacje na temat konkursu, w tym jego regulamin, można znaleźć na stronie internetowej Wydawnictwa Agora.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy