"Zemsta o jasnych oczach" – co wydarzy się w 3 i 4 odcinku?

Data: 2020-07-15 14:17:52 Autor: pobarski

Zemsta o jasnych oczach to francuski serial kryminalny, który opowiada o losach poszkodowanej w wypadku samochodowym kobiety, która powraca po latach by zemścić się na sprawcy. Już niebawem w telewizji wyemitowane zostaną 3 i 4 odcinek produkcji. 

Obrazek w treści

Zemsta o jasnych oczach to pochodząca z 2017 r. francuska produkcja, która przedstawia losy młodej kobiety, która powraca do rodzinnego miasta by dokonać aktu zemsty. Co warto wiedzieć na temat kolejnych odcinków serialu? 

Zemsta o jasnych oczach – opis odc 3

Co wydarzy się w 3 odcinku? Olivia używa swoje wdzięku, by zmanipulować Jorisa. Wmawia mężczyźnie, że najlepszym wyjściem będzie, gdy ten złoży fałszywe zeznania i obciąży swojego brata, Alexandre’a. W ten sposób pozbyć ma się zarzutów o morderstwo, które w istocie popełnił.

Wciągnięty w przestępstwo Alexander nie ma dobrego alibi, jednak jego ojciec, Etienne nie wierzy Jorisowi. Postanawia dać synom nauczkę, jednak nie w taki sposób, jak oczekiwałaby tego Olivia. 

Wkrótce prawniczka będzie musiała zmierzyć się z Etienne oraz Alexandrem, którzy zaczną się do niej zalecać. 

Zemsta o jasnych oczach – gdzie obejrzeć 3 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek serialu Zemsta o jasnych oczach? Produkcja wyemitowana zostanie w środę, 15 lipca o godz. 21:55 na antenie TVP 2. 

Czytaj także: Aktor Szkoły dla elity w nowym serialu – ruszają prace nad "Alba"

Po emisji serialu w telewizji, nowy odcinek serialu zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD TVP. 

Zemsta o jasnych oczach – opis odc 4

Co będzie w 4 odc Zemsty o jasnych oczach? Plan Olivii nie jest doskonały, okazuje się, że prawniczka sama wpadła w sidła rodziny Chevalierów. Zarówno Alexander, jak i Eteinne są w niej zakochani. Jednak to właśnie na śmierci nestora rodu najbardziej zależy kobiecie – dlatego też postanawia przyjąć jego zaręczyny, by mieć sposobność go zabić. Wkrótce dochodzi do ślubu.

W rozpacz wpada w tym czasie najstarszy syn mężczyzny, którego Olivia rozkochała w sobie. Także Joris nie daje o sobie zapomnieć – przyjeżdża do hotelu, by rozprawić się z Olivią, która go oszukała i chciała jego nieszczęścia. O sytuacji dowiaduje się też policjantka, Pauline. Wkrótce dochodzi do strzelaniny, na skutek której Etienne ciężko ranny trafia do szpitala, a Olivia staje na celowniku Jorisa. 

Zemsta o jasnych oczach – gdzie obejrzeć 4 odcinek? 

4 odcinek serialu Zemsta o jasnych oczach zobaczyć będzie można 21 lipca o godz. 22:15. Będzie to ostatni odcinek serialu. 

Czytaj także: "Paryżanka" – zakochana w prowincji 

Po premierze w telewizji, 4 odcinek zobaczyć będzie można także w internecie – za pośrednictwem serwisu vod.tvp.pl. 

Zemsta o jasnych oczach – książka

Zemsta o jasnych oczach to serial, który powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby produkcji. Oznacza to, że nie istnieje żadna książka, której treść odnosiłaby się do fabuły serialu. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina traci dziecko. Co wydarzy się w 13 i 14 odcinku? 

Zamiast tego zaproponować możemy wam inną książkę – W głębi lasu, która przedstawia losy prokuratora zajmującego się sprawą śmierci mężczyzny o nieznanej tożsamości. Niebawem okazuje się, że denat związany jest z zaginięciem siostry prokurator przed kilkunastoma laty. 

Książkę W głębi lasu kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje