Żywioły Saszy: Ogień – jest szansa na drugi sezon serialu

Data: 2021-07-19 10:09:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Oryginalny serial platformy Player, o tytule Żywioły Saszy: Ogień, najprawdopodobniej zyska kolejny sezon. Mówi się, że praca scenariuszowe trwają a prace nad kolejnymi odcinkami ruszą niebawem.

Obrazek w treści Żywioły Saszy: Ogień – jest szansa na drugi sezon serialu  [jpg]

Serial Żywioły Saszy: Ogień to jedna z bardzo popularnych oryginalnych produkcji Player Original. Wszystko wskazuje na to, że produkcja kryminalna będzie mieć kontynuację. 

Żywioły Saszy: Ogień – trwają prace nad scenariuszem

W sieci pojawiła się informacje, że polski serial kryminalny, emitowany na platformie Player może mieć kontynuację. Według nieoficjalnych doniesień, właśnie trwają pracę nad scenariuszem do owej produkcji.

Czytaj również: "Żywioły Saszy – Ogień" – jesienią premiera na Player.pl

Popularna produkcja, która chętnie oglądana jest na wspomnianej platformie, będzie zatem kontynuowana przez platformę Player. Na razie nie znamy większej ilości szczegółów na ten temat. Informacja, jak już wspominaliśmy, jest bowiem nieoficjalna.

Żywioły Saszy: Ogień – kiedy premiera 2 sezonu?

Na ewentualną premierę drugiego sezonu serialu Żywioły Saszy: Ogień, będziemy musieli niestety jeszcze poczekać. Według, jeszcze plotek, nie potwierdzonych oficjalnie przez Player Original, obecnie trwają prace nad scenariuszem.

Jednocześnie mówi się, że prace nad serialem w kolejnym sezonie miałyby ruszyć za kilka miesięcy. Jeśli tak się stanie to nowe odcinki moglibyśmy zobaczyć zapewne dopiero w przyszłym roku, by może w wiosennej ramówce. 

Żywioły Saszy: Ogień – opis serialu

Serial Żywioły Saszy: Ogień to produkcja, której bohaterką jest tytułowa Sasza, która po siedmiu latach wraca do Polski z Londynu, gdzie szkoliła się w fachu profilantki. 

Czytaj również: Na tropie podpalacza. Recenzja serialu "Żywioły Saszy – Ogień"

W Łodzi zostaje przydzielona do pracy w policji, i wraz z dość nieprzychylnymi jej towarzyszami, ma zająć się sprawą podpalacza, który sieje zniszczenie w kamienicach w Łodzi. Jej zadaniem jest określenie profilu potencjalnego przestępcy, czego efektem będzie jego złapanie. 

Żywioły Saszy: Ogień – obsada serialu

W polskiej produkcji kryminalnej w roli Saszy Załuskiej możemy oglądać Magdalenę Boczarską, aktorkę, którą możemy oglądać także w filmach: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Magnezja czy serialu Król

Towarzyszą jej: Marcin Czarnik, Mirosław Haniszewski, Piotr Cyrwus, Andrzej Konopka, Arkadiusz Jakubiak, Jerzy Trela oraz Aleksandra Konieczna.

Żywioły Saszy: Ogień – gdzie oglądać?

Serial Żywioły Saszy: Ogień to produkcja oryginalna platformy Player, i to właśnie tam miał swoją premierę. To właśnie na Player można oglądać wszystkie siedem odcinków serialu.

Czytaj również: Będzie serial na podstawie bestsellerów Katarzyny Bondy!

Kilka miesięcy po premierzy serialu w Player.pl, serial pojawił się także na TVN, gdzie można go było oglądać od 6 kwietnia, aż do 18 maja.

Żywioły Saszy: Ogień – książki

Serial Żywioły Saszy – Ogień powstał na podstawie książki Katarzyny Bondy o tytule Lampiony. Jest to kolejna część z cyklu "Cztery Żywioły".

Katarzyna Bonda jest także autorką powieści: Pochłaniacz, Okularnik i Czerwony Pająk. Wszystko ma swój koniec. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Lampiony
Katarzyna Bonda8
Okładka książki - Lampiony

„Lampiony” są kontynuacją losów Saszy Załuskiej z całkiem nową zagadką, z którą przyjdzie się bohaterce zmierzyć. Tym razem profilerka...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje