Agencja złamanych serc

Mam dla was propozycję książkową, idealną na krótki relaks i odskocznię od codzienności. Powieść jest naprawdę świetna, niezwykle lekka, chociaż nie brakuje w niej scen, gdy bohaterka aż tonie w łzach, a jej serce przeszywa ogromny ból.

Ile bylibyście w stanie zrobić i do czego się posunąć, by odzyskać miłość waszego życia? Ja na pewno wiele, ale wierzcie mi na słowo, że w wielu przypadkach nie warto.
Lidia jest załamana, kiedy jej ukochany Maurycy zrywa z nią, zaledwie 6 tygodni przed ślubem. Jednak najgorsze było to, że on wziął ślub, tylko zmienił sobie wybrankę.

Dziewczyna wspierana przez przyjaciółkę postanawia zawalczyć o byłego narzeczonego, dlatego zwraca się z prośbą o pomoc do niezwykłej agencji. Cena takiej usługi jest niemała, ale bohaterka nie liczy się z jej kosztem, gdy w grę wchodzą uczucia.

Właściciel firmy doskonale wciela w czyn plan, by Maurycy znów zapragnął być z Lidią. Niespodziewanie sytuacja ulega komplikacji, gdyż dziewczyna zaczyna reagować na bliskość Krystiana. Dzięki temu dostrzega liczne wady byłego i nie jest już taka pewna czy chce, aby znowu z nim być.

Dlaczego Maurycy poślubił kogoś innego? Ile kosztowała ją usługa i dlaczego sam szef agencji jej pomaga? Jaki plan zawierał układ i czy był skuteczny? Jak wyglądały relacje udawanej pary? Czy dziewczyna znowu niewłaściwie ulokuje swe uczucia?

Jak ja kocham książki, które niczym muśnięcie powietrza są odświeżające, a zarazem intrygują przeciekawą fabułą. Może lektura jest trochę przewidywalna i można domyślić się jej przebiegu, jednak mi to nie przeszkadzało.

Cudowny i przyjemny styl autorki pozwalał na dogłębne wczucie się w przeżycia Lidii. Bez trudu wyobraziłam sobie, iż jestem obok niej i obserwuję na własne oczy to czego ona doświadcza. Targana przez rozpacz, z rozdartym sercem, pełna sprzecznych uczuć i niedowierzająca, że jej wspaniały związek rozsypał się jak domek z kart.

Zachwyciła mnie kreacja postaci, oraz narracja z perspektywy kilku osób. To pozwoliło mi doświadczyć silniejszych emocji i lepiej zrozumieć zaczytywaną treść.
Pamiętajmy, że miłość niejedno ma oblicze i nie mylmy jej z innym uczuciem.

Naprawdę polecam!!!

Informacje dodatkowe o Agencja złamanych serc :

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-04-28
ISBN: 9788382198379
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Agencja złamanych serc

Kup książkę Agencja złamanych serc

Miłość Miłość
Karolina Filuś0
Okładka ksiązki - Miłość Miłość

Poukładany świat Elizy rozpada się, gdy traci pracę, dach nad głową i chłopaka. Stawiając wszystko na jedną kartę, ulega namowom koleżanki i wyjeżdża na...