Alcantara

Są tu fani niebezpiecznych wyścigów samochodowych❓️
Jeśli tak to mam dla Was prawdziwą jazdę bez trzymanki❗️
Poznajemy Nadię, która jest właścicielką wydawnictwa i kawiarni. Za dnia poukładana bizneswoman, a gdy ściemni się to staje się nieprzewidywalną uczestniczką nielegalnych wyścigów samochodowych.
Dawid pracuje w kancelarii adwokackiej. Wzorowy pracownik, ale po pracy zamienia się w playboya, który nie przepuści żadnej panience.
Nadia i Dawid spotykają się przypadkowo na evencie motoryzacyjnym. Od samego początku zaczyna między nimi iskrzyć.
Jak skończy się ta historia?
Co stanie się gdy tajemnice Nadii i Dawida wyjdą na wierzch?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tej książce.
"Alcantara" zaciekawiła mnie już samych opisem wydawcy, a to co dostałam w tej książce idealnie wpadło w moje gusta czytelnicze. To historia pełna adrenaliny, tajemnic, ale także gorących i pikantnych scen erotycznych. Autorzy stworzyli świetną historię i idealnie wykreowali bohaterów. Fabuła książki jest dynamiczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Nie ma mowy o nudzie ani przez chwilę. Czeka Was prawdziwy rollercoaster emocjonalny więc przygotujcie się na ostrą jazdę bez trzymanki. Autorzy tą historią pokazują, że demony przeszłości mogą zawładnąć naszym życiem. Nierozwiązane sprawy z przeszłości mogą sprawić, że człowiek przez całe życie będzie nieszczęśliwy. Nadia i Dawid nie mieli łatwej przeszłości. Oboje uparcie dążą do swoich celów i marzeń. Od samego początku czuć między nimi iskry pożądania i napięcie. Jednak tajemnice mogą namieszać w ich życiu. Zapewniam Was, że nie pożałujecie gdy sięgnięcie po tę książkę. Autorzy potrafią zachęcić czytelnika do czytania tej niebanalnej historii.Mnie bardzo wciągnęła i spędziłam z nią przyjemnie czas.
Polecam!

Informacje dodatkowe o Alcantara:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-06-09
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: alcantara K. Hellishdeer Felix Fabian romans plectrum Wyścigi Wyścig samochód uczucia

Zobacz opinie o książce Alcantara

Kup książkę Alcantara

Ostatnia asysta
K. Hellishdeer0
Okładka ksiązki - Ostatnia asysta

„Ostatnia Asysta” to historia, która poruszy najskrytsze zakamarki serc czytelników, ukazując, że czasami najtrudniejsze decyzje prowadzą do...