Alcantara

„Jak wiadomo, najgorsze demony atakują z zaskoczenia, najczęściej po tych najpiękniejszych chwilach”
Nadia,za dnia,zwykła dziewczyna prowadząca wydawnictwo i kawiarnię,a pod osłoną nocy ta śliczna blondynka,bierze udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.

Dawid,choć jego nocne życie, to kobiety,alkohol i dobra zabawa, to praca prawnika jaką wykonuje,w dzień naprowadza go na właściwe tory.

Przypadkowe spotkanie tych dwoje, jest dla obojga,jak grom z jasnego nieba. Ta chemia, którą czuć od pierwszej chwili, ta wzajemnie odczuwana atrakcyjność,to mogłoby by być początkiem czegoś wspaniałego,gdyby tylko mogli się powtórnie spotkać.

Kolejny niesamowity przypadek i nieokiełznana żądza i szybko ładują w łóżku.Niesamowity seks,przyciąganie, czułość i odnalezienie tego czego zawsze szukali,ale nie tylko dzieląca ich odległość może zawisnąć nad ich,od pierwszych chwil fascynującej relacji, ale przeszłość, z którą oboje mierzą się na co dzień.

Swoje tajemnice i prześladujące demony, z którymi nieustająco walczą, próbują co dziennie, na swój sposób zagłuszyć, lecz oddech na plecach ich przeszłości próbuje namieszać pomiędzy nimi.

To nie będzie łatwe…Tajemnice, kłamstwa, walka z pokusą,z wyrzutami sumienia i te zatrważające wybory, których muszą dokonać.

„Szczęście to tylko momenty”

Szokujące tajemnice, przed którymi nie da się uciec, choćby jechało się z prędkością nawet 250 km/h.
To będzie wyścig o wymarzone życie, którego finału, aż do końca nie znamy…

Wow,Świetnie czytało mi się tą książkę, pochłonęłam w jeden wieczór, a końcowe rozdziały, to był po prostu istny majstersztyk. Pisane z perspektywy bohaterów pozwoliły, dokładnie poznać ich myśli, obawy oraz bolesne powroty do przeszłości. A także te bardzo złe momenty w ich życiu oraz konsekwencje podjętych pod przymusem decyzji. Bohaterowie, których lubimy od pierwszych chwil, niesamowita wspólna fascynacja, która przeradza się w namiętność tak silną, że nawet nie ma czasu na podchody. Czarny charakter, który także został świetnie wykreowany i którego wątek idealnie wpasowuje się w całość.

Gratuluję autorom!
Świetna historia!
Po takim zakończeniu, pozostaje nam tylko czekać na ciąg dalszy !!?

Informacje dodatkowe o Alcantara:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-06-09
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: alcantara K. Hellishdeer Felix Fabian romans plectrum Wyścigi Wyścig samochód uczucia

Zobacz opinie o książce Alcantara

Kup książkę Alcantara

Ostatnia asysta
K. Hellishdeer0
Okładka ksiązki - Ostatnia asysta

„Ostatnia Asysta” to historia, która poruszy najskrytsze zakamarki serc czytelników, ukazując, że czasami najtrudniejsze decyzje prowadzą do...