Alfred Wiewiór. Alfred Wiewiór i tajemnicza walizka. Tom 1

Alfred od dziecka kochał książki, w szczególności takie, w których była kryminalna zagadka. To sprawiło, że kiedy podrósł, postanowił zostać detektywem. Po kilku drobnych zleceniach i sukcesach przychodzi do niego tajemniczy klient, który prosi o pomoc w odnalezieniu walizki. Wydaje się, że to będzie banalna, wręcz udana sprawa. Nic bardziej mylnego. Co takiego się stanie? Dlaczego ta walizka jest taka ważna? Czy Alfred sobie poradzi z zadaniem?

Historia w książce jest dość ciekawa, wciągająca, zaskakująca. Zagadkę dziecko odkrywa razem z bohaterami i uwierzcie nam, wcale nie jest to takie proste. Śmiało mogę napisać, że jest to jedna z ciekawszych książek detektywistycznych dla dzieci od 6 roku życia.

Tekst jest napisany większą czcionką, a to sprawia, że doskonale zda egzamin dla dzieci dopiero zaczynających przygodę z czytaniem.

Ilustracje ciekawe, adekwatne do treści. Zdecydowanie przyciągają wzrok i zachęcają do sięgania po książkę.

„Alfred Wiewiór. Alfred Wiewiór i tajemnicza walizka. Tom 1” to pierwszy tom z nowej serii wydanej nakładem Wydawnictwa Wilga. Synowi zdecydowanie przypadła do gustu i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu -Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Alfred Wiewiór. Alfred Wiewiór i tajemnicza walizka. Tom 1:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2022-03-23
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Zobacz opinie o książce Alfred Wiewiór. Alfred Wiewiór i tajemnicza walizka. Tom 1

Kup książkę Alfred Wiewiór. Alfred Wiewiór i tajemnicza walizka. Tom 1

Akta Gordona Archera
Agnieszka Stelmaszyk0
Okładka ksiązki - Akta Gordona Archera

,,Akta Gordona Archera" to tytuł specjalny w bestsellerowej serii Kroniki Archeo! To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością...

Zaginiony klucz do Asgardu
Agnieszka Stelmaszyk0
Okładka ksiązki - Zaginiony klucz do Asgardu

Wykopaliska archeologiczne na wyspie Wolin to dla Ani i Bartka istny raj! Kiedy przypadkiem poznają Helenkę, sprawy przybierają zaskakujący obrót...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;