Anioł łez. Podcięte skrzydła

Tom 1 cyklu anioł łez

Diana była krucha jak porcelana, delikatna i skrzywdzona przez życie. Jej rodzice zginęli, więc razem z bratem trafiła do rodziny zastępczej. Trafili gorzej, niż mogliby się spodziewać. Rygor był tam niesamowity, dlatego każdego dnia marzyli o tym, by jak najszybciej się wyprowadzić, chociażby mieli spać pod mostem. Śmierć rodziców przysparzała bohaterce coraz więcej problemów. Poza załamaniem doszła do tego wada wymowy. Dziewczynie ciężko było się odezwać, a gdy już to robiła, zaczynała się jąkać. Nawet wizyty u psychologa i pedagoga nie zdołały jej w tym pomóc. Pewnego dnia los się w końcu do niej uśmiechnął. Chłopak, w którym była zauroczona, zagadał do niej, a chwilę po tym zyskała nową przyjaciółkę. Dzięki ich pomocy odżyła i zaznała smaku szczęścia. Jednak los dalej rzucał jej kłody pod nogi i Diana musiała sobie jakoś poradzić. Wytrzymać do 18-tych urodzin... Ale czy jej się uda? Czy nie załamie się psychicznie? A może z pomocą przyjaciół jej życie nabierze kolorów?
Ta historia była niczym muzyka dla mojej duszy. Istny rollercoaster emocji, które czuć było na każdym jej zakręcie. Z wielkim zainteresowaniem chłonęłam każdą linijkę, wprawiając się w błogi nastrój. Nie potrafiłam się od niej oderwać, jak już zaczęłam czytać, tak nic nie było w stanie mnie od niej odciągnąć. Łzy co chwila napływały mi do oczu, by po chwili zastąpić je szczerym uśmiechem. Nie raz jednak rozmywały mi literki, które zaczynały zlewać się ze sobą. Ta historia zawładnęła moim ciałem i sercem. Ogniki w moich oczach tańczyły podczas przekładania kolejnych kartek. Cieszyłam się, mogąc towarzyszyć bohaterom w tych trudnych jak i w szczęśliwych chwilach. Trzymałam kciuki za główną bohaterkę z myślą "dziewczyno, musisz być silna, dasz radę pokonać przeciwności losu i w końcu zaznasz upragnionego szczęścia"! Tak bardzo chciałam znaleźć się obok niej, niosąc wsparcie i ogrom miłości. Jestem szczęśliwa, że znalazła tak cudownych przyjaciół, którzy mogli to robić za mnie. Historia Diany sprawiła, że moje serce kruszyło się podczas czytania. Pokochałam ją i jej bohaterów bezgraniczną miłością. Każdy z nich sprawił, że ciepło zalewało całe moje ciało. Nawet nie potrafię do końca ubrać w słowa tego, co chcę przekazać... Droga Autorko, sprawiłaś, że z każdą sekundą moje serce gubiło rytm, a w głowie zaczynało szaleć tornado. Powieść, którą napisałaś była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Z pewnością sięgnę po następny tom i po resztę książek Twojego pióra.
Dziękuję wydawnictwu Editiored i Autorce za możliwość przeczytania tej cudownej książki. Polecam ją całym sercem i czekam na kolejny tom! Przed zaczęciem czytania polecam przygotować duże pudełko chusteczek, bez których nie polecam nawet się do niej zabierać.

Informacje dodatkowe o Anioł łez. Podcięte skrzydła:

Wydawnictwo: Editio