Antonia Scott (0,5). Blizna

Tom 0.5 cyklu Antonia Scott

Przeszłość. Tak brutalna, że nie potrafi o niej zapomnieć.

Przeszłość. Tak bolesna, że odczuwa ją każdym centymetrem ciała.

Przeszłość. Tak niesprawiedliwa, że potrzebuje się zemścić i dokonać własnej sprawiedliwości.

Niewinna dziewczynka była świadkiem brutalnej śmierci. Jej młode oczy widziały zabójców. Blask ognia odcisnął piętno na jej niewinnej duszy. Siostrzana miłość uratowała jej życie. Wtedy nierozumiała. Teraz potrzebuje zadośćuczynić.

Historia bardzo niespieszna. Powoli odsłaniająca przed czytelnikiem swoje karty. Odkrywane tajemnice są bolesne. Układanka z każdą kolejną stroną nabiera sensu.

On jest genialnym mózgiem komputerowym. Stworzył algorytm, który dopracowany byłby wart miliardy i dawałby nieograniczone możliwości. W nieodpowiednich rękach stanowiłby zagrożenie.

Jednak doskwiera mu samotność...

Samotność, która wyryła ślad w jego sercu.

Wszechświat po raz kolejny z niego zakpił.

Wczoraj mógł się podzielić swoją samotnością z przyjacielem. Dzisiaj brutalny świat odebrał mu i jego rzucając przy okazji na niego cień podejrzenia.

Ona jest dziewczyną, zarejestrowaną na portalu randkowym. Skrywa mroczne tajemnice, które schowała głęboko przed całym światem i wciąż ogląda się za siebie...

Autor w umiejętny sposób doprowadził do połączenia ich życiowe ścieżki.

Niesamowita opowieść utkana na kanwie samotności, choroby, śmierci, miłości, determinacji i zemsty. Nie zabrakło emocji głęboko skrywanych i pragnień wylewających się jak wulkan. Nietuzinkowa historia, jaką autor daje nam poznać zabierając nas w wielką podróż do Ukrainy, Rosji i Chicago. A wszystko to połączy nikomu nie znana kobieta z blizną.

Informacje dodatkowe o Antonia Scott (0,5). Blizna:

Wydawnictwo: Sine Qua Non