As

"AS" to druga część polskiej serii (tetralogii) kryminalnej "Anna Maria Kier".
Lubię dobre kontynuacje i cieszę się ogromnie, że tą do takowych mogę zaliczyć.

Mamy do czynienia ( a raczej nasza główna bohaterka ma) z kolejną sprawą kryminalną do rozwiązania. Tym razem sprawa dotyczy stalkingu, a następnie.. 🤫

Sama zagadka jest ciekawa. Nie ma może jakiś wielkich zaskoczeń, zwrotów akcji, czy efektów specjalnych, ale czyta się bardzo dobrze. Styl autorki jest płynny i niezwykle przyjemny w odbiorze. Bohaterowie są ciekawie wykreowani i łatwo pała się do nich sympatią. Jest kilka pobocznych wątków wiążących się z życiem prywatnym bohaterów, które na szczęście nie zakłócają całości, a dodają ciekawych smaczków.
Do tego główna bohaterka wyłamuje się ze schematów, co zawsze jest dla mnie bardzo pozytywne.

Pomimo zupełnie odrębnej sprawy (nie wiążącej się z pierwszym tomem) zdecydowanie warto znać poprzednią część, ponieważ pewne kwestie dotyczące życia prywatnego ( i nie tylko) mają swoje źródło w "Królu".

Podsumowując, czekam na kolejny tom i z przyjemnością rozwieje, bądź potwierdzę wszystkie swoje teorie, co do wątku głównodowodzącego w całej serii.

Informacje dodatkowe o As:

Kup książkę As

Joker
Dagmara Andryka0
Okładka ksiązki - Joker

,,Joker" - finałowy tom serii kryminalnej ,,Anna Maria Kier". To miała być Wigilia taka jak zawsze. Hakerka Wanda Lechicka zamierzała zamówić pizzę i...

Walet
Dagmara Andryka0
Okładka ksiązki - Walet

"Walet", czwarta część serii "Anna Maria Kier", to opowieść o nieposkromionej żądzy, sile manipulacji i kłamstwie, w którym nie da się żyć. Współczesna...