Assassins Creed. Renesans

Ezio Auditore został zdradzony przez panujące rody Italii i wyrusza w poszukiwaniu zemsty. Aby stawić czoła spiskowcom i przywrócić rodzinie honor będzie musiał poznać sztukę zabijania.

Ezio został okrutnie zdradzony. Poprzysiągł zemstę tym, którzy zdradzili jego rodzinę. W swojej misji skorzysta z pomocy Leonarda da Vinci i Niccoló Machiavelliego.

Dla swoich sprzymierzeńców stanie się nieocenionym przyjacielem, a dla swoich wrogów śmiertelnym zagrożeniem siejącym postrach.

Ezio pragnie pomścić swoją rodzinę.

Czy uda mu się dopiąć celu?

"Assasin's Creed. Renesans" jest pierwszym tomem z serii "Assassin's Creed", która zawiera dziesięć tomów.

Oliver Bowden pisze niesamowitym językiem, w którym zakochałam się od pierwszych stron. Powieść czyta się z dużą przyjemnością i na końcu czuje się niedosyt. Aż świerzbią mnie ręce, żeby zacząć następny tom.

Książka należy do gatunku fantastyki.

Książka zawiera mnóstwo zwrotów akcji, jest niezwykle ekscytująca. Nie ma w niej czasu na nudę. Główny bohater przeżywa mnóstwo przygód i ląduje w różnych miejscach. Akcja, więc nie dzieje się w jednym miejscu, a w kilku.

Zachwyciła mnie nie tylko fabuła, ale cudowna okładka w której się po prostu zakochałam.

Nie mam słów, żeby opisać to, jak bardzo zakochałam się w tej książce.

Uważam, że każdy miłośnik fantastyki prędzej czy później powinien po nią sięgnąć.

Mam nadzieję, że każdemu ta książka spodoba się tak bardzo, jak mi.

Przypominała mi trochę połączenie "Trzech Muszkieterów" z serią o "Wielkich Płaszczach" oraz czymś zupełnie nowym.

Także polecam zapoznać się z tą książką fanom serii o "Wielkich Płaszczach" myślę, że może przypaść im do gustu.

Informacje dodatkowe o Assassins Creed. Renesans:

Kup książkę Assassins Creed. Renesans

Assassin`s Creed: Pojednanie
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassin`s Creed: Pojednanie

Assassin's Creed: Pojednanie to siódma część niezwykle popularnego cyklu powieści Olivera Bowdena z uniwersum gry Assassin's Creed. Rok 1789: nad...

Assassin's creed. Czarna bandera
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassin

Złota Era Piractwa. Śmiałków wabi Nowy Świat. Edward Kenway – arogancki młokos, syn angielskiego handlarza suknem, którego obsesją jest złoto –...