Audrey Hepburn w blasku sławy

Audrey Hepburn chyba każdy z nas zna tą sławną ikonę kina Hollywood z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego", a jeśli nie to zapraszam do przeczytania kilku słów o bardzo ciekawej kobiecej postaci.
~Do tej pory dzięki nakładowi @znakhoryzont i serii o Wyjątkowych Kobietach, mogliśmy poznać życie wspaniałych kobiet między innymi : Fridy Kahlo, Madame Piaf oraz Marii Callas.Tym razem w czwartej równie intrygującej i przepięknie wydanej części, mamy możliwość poznania słynnej gwiazdy kinematografii czyli Audrey Hepburn, historii niezwykle pięknej, a zarazem emocjonującej, którą czytamy z zapartym tchem.
~Autorka w bardzo lekki i przyjemny sposób wprowadza nas, chronologiczne w bieg wydarzeń z życia kobiety.
I tak poznajemy jej dzieciństwo w czasie trwania || wojny światowej.Jej pragnienia o zostaniu primabaleriną oraz czasy niewyobrażalnego strachu i głodu, który przekreśla wielkie marzenia.
Po wojnie Audrey, dzięki niezwyklej urodzie i talentowi trafiła do teatru, a stamtąd prosto do Hollywood co stało się początkiem jej wielkiej przygody z kinem.
Jednak pomimo błyskawicznej filmowej popularności, życie kobiety nie było usłane różami.
Życie prywatne przyniosło więcej smutku niż radości: kobieta poślubiła dwóch mężczyzn, kilka razy poroniła, urodziła martwe dziecko aż w końcu znalazła najpiękniejszej chwili w życiu - została matką.
~Audrey Hepburn, jak każda z nas pragnęła prawdziwej miłości, jednoczenie popełniała wiele błędów, cierpiała i kochała całym sercem.Krótko mówiąc miała swoje wzloty i upadki, które nie pozwoliły przekreślić jej wielkiej kariery w której dobro bliskich było ważniejsze niż całe kino Hollywood.
~"Audrey Hepburn w blasku sławy" to nie "czysta" biografia ale powieść biograficzna o cudownej, niezwykle silnej kobiecie, która pomimo przeciwności losu nigdy się nie podda w dążeniu do spełniania marzeń.
Uważam, że tą historię powinien przeczytać każdy!Ja jestem wprost oczarowana "autentycznością" z życia intrygującej aktorki.
Zdecydowanie polecam.
Z wielką przyjemnością nadrobię poprzednie części, aby móc poznam losy równie wspaniałych Kobiet.✍️
Z niecierpliwością czekam na kolejne książki i kolejne fascynujące historie.

Informacje dodatkowe o Audrey Hepburn w blasku sławy:

Wydawnictwo: Znak