Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie

Audrey Hepburn - gwiazda świecąca na firmamencie Hollywood do dziś. Audrey dama, aktorka, niezwykła kobieta, do której wzdychali mężczyźni. Audrey wydawałoby się odległa od nas o co najmniej rok świetlny. Audrey, której podobizny do dzisiaj ozdabiają ściany niejednego domu. To wszystko nieważne, zapomnijcie o tym. Teraz, dzięki biografii napisanej przez jej syna, poznajemy Audrey naprawdę. Czytając tę książkę-album przekonujemy się, że w życiu osobistym nigdy nie gwiazdorzyła. Luca Dotti zabiera nas do świata własnych wspomnień, o tej fascynującej kobiecie, w której dopiero teraz możemy zauważyć matkę, żonę, córkę. Wspomnienia zawarte w tej książce są unikalne i bardzo wyjątkowe. W taki sposób może nas zapamiętać tylko osoba, która bardzo nas kochała. Osoba, która nie patrzyła na nas przez pryzmat sławy i popularności, która nie zdawała sobie sprawy z wielkości swojej zwykłej przecież matki. Luca Dotti musiał być z Audrey bardzo blisko i dlatego książka ta jest tak nieszablonowa i zachwycająca. Album zawiera ponad 250 wcześniej niepublikowanych fotografii z domowego archiwum. Audrey w domu pokazuje prawdziwe życie legendy kina od dzieciństwa po kres jej dni. Trzonem tej książki są przepisy kulinarne. Każdy rozdział zaczyna się ich tytułem i kończy przepisem. Ale wydaje się, że to tylko pretekst, by opowiedzieć nam, czytelnikom, z czym kojarzy się każda z potraw. Wszystkie rozdziały stanowią historię Audrey, jej rodziny, przyjaciół i zwierząt, którym poświęcono osobne miejsce. Od Holandii po Hollywood, Rzym i ukochaną Szwajcarię do organizacji humanitarnej, której była ambasadorem. Zwykłe-niezwykłe życie wyjątkowej kobiety. Poznajcie bliżej ikonę, damę, wybitną aktorkę, zdjętą z piedestału. http://monweg.blog.onet.pl/2016/02/26/audrey-w-domu-wspomnienia-o-mojej-matce-luca-dotti/

Informacje dodatkowe o Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2016-03-03
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: Monika Piotrowska-Wegner

Zobacz opinie o książce Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie

Kup książkę Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie