Bad boy pod choinkę

💛🎄💛🎄RECENZJA🎄💛🎄💛

„Rozpoczynała się między nimi jakaś szczególna gra,Olive rozumiała to, wyczuwała.Nie chodziło w niej wyłącznie o pożądanie,to sięgało gdzieś głębiej”

Czy zdażyło Ci się fantazjować o swoim seksownym sąsiedzie i mieć bardzo niegrzeczne myśli o nim,z nim i pod nim?
Olive w stosunku do swojego sąsiada Setha,ma bardzo mieszane odczucia.Z jednej strony jest on fascynująco pociągający,a z drugiej,kryje się w nim jakaś mroczność i jakaś otoczka niebezpieczeństwa.
Nadciągająca śnieżyca sprawia,że tych dwoje podróżuje samochodem Setha, udając się na święta do swoich rodzinnych domów.Seth umiejętnie doprowadza Oliie do furii,ale oprócz jakiegoś wzajemnego magicznego przyciągania,to jeszcze podczas podróży mają miejsce niepokojące sytuacje,ale nie to wysuwa się na pierwszy plan,ale to jak,całkiem szybko,rodzi się w nich chęć zdzierania z siebie ubrań.Czy to tylko pociąg fizyczny,czy może coś więcej zaczyna się dziać miedzy tą dwójką. Niebezpieczne i zagadkowe wydarzenia, sprawiają, że w tą nad wyraz pikantną i seksowną relację,wkrada się nienawiść, pytanie tylko,czy prędzej sytuacja się wyjaśni,czy prędzej się pozabijają. Rozwiązanie tej zagadkowej sytuacji nieźle zaskoczy ich,jak i każdego czytelnika.Ale o tym,jak skończy się ta historia i czy uda im się spędzić te święta razem,musicie przekonać się sami.

Och jak ja lubię takie książki.Dużo niesamowitego seksu i pikanterii,gorący Bad Boy,tajemnice,kłamstwa, niebezpieczeństwo,sensacja oraz zaskakujące zwroty akcji,które nieźle Was zaskoczą.Karina idealnie potrafi wpleść do fabuły tajemniczy sensacyjny wątek,którego nikt się nie spodziewa,no ale i tak dla mnie,to właśnie te gorące i pikantne sceny wiodą prym i nawet mogłabym się pokusić o określenie, że Karina Hiddenstorm] to nasza Królowa Pikantnych Scen!
Czytając,nie zapomnijcie o waszych osobistych „kolegach” na baterie, albo USB 🤭😈😇

Dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej świąteczni-erotyczno-sensacyjnej książki.

Informacje dodatkowe o Bad boy pod choinkę:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2021-09-29
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Bad boy pod choinkę

Kup książkę Bad boy pod choinkę

Facet był naprawdę uroczy w ten swój zadziorny sposób, czy naprawdę nie zauważyła tego wcześniej? Podobał jej się tembr jego głosu, szybkość, z jaką mówił oraz to, co mówił. Jego zapach, fakt, że bez wahania stanął w jej obronie i nazwał ją swoją dziewczyną.

Trzydziesty dzień
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Trzydziesty dzień

Zrozpaczony człowiek nie cofnie się przed niczym, żeby ratować ukochaną osobę. Podpisze kontrakt nawet z... samym diabłem. Niestety, taki dokument ma paragrafy...

30 dni
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - 30 dni

Kiedy stawką jest twoje życie, nie ma ceny, jakiej byś nie zapłacił. Linda Hill dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora. Z ust lekarza padają...