Bad boy pod choinkę

♥️🔥 RECENZJA 🔥 ♥️

Autor: @karina_hiddenstorm
Wydawnictwo: @skarpawarszawska

Bad boy pod choinkę

Olvie Beckett jest przygnębiona faktem, że będzie musiała spędzić święta samotnie, z dala od rodziny.
Niespodziewanie przychodzi do niej, jej sąsiad Seth, z pewną propozycją. Facet jest przystojny, nawet bardzo. Jednak dziewczyna się go boi, ponieważ jest niebezpieczny. Czy Olive przyjmie propozycje? 🤔

Seth Thompson potrafi być bardzo przekonujący, kiedy czegoś chce. A Olive jest właśnie tym, czego mężczyzna chce. Po jego namowach dziewczyna zgadza się, na podróż z nim. Wszystko idzie zgodnie z planem. Nawet pogoda jest sprzymierzeńcem Setha, ponieważ się pogarsza. Para sąsiadów jest zmuszona poszukać noclegu. Jednak nie będzie to łatwe, gdyż brakuje pokoi. Zostaje im razem dzielić pokój.
Pożądanie szybko daje o sobie znać i wkrada się między tę dwójkę. Podczas wspólnej nocy w hotelowym apartamencie, ktoś się do nich włamuje. Kto to zrobił? 🤔
Czy grozi im niebezpieczeństwo? 🤔
Czy między nimi coś będzie? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁 📖📙.

Dla mnie ta książka jest świetna, lubię pióro tej autorki. Z przeczytaniem tej książki czekałam, specjalnie na grudzień i okres świąteczny. Czyta się ją szybko i dobrze. Historia Olive zaciekawiła mnie od pierwszej strony.

Polecam Wam tę książkę, jak i inne spod ręki autorki.
Czekam na więcej takich książek 📚😘🥰.

Gratuluję autorce i życzę, dalszych sukcesów 📚📖🖋.

Dziękuję wydawnictwu, za egzemplarz ♥️ .

Informacje dodatkowe o Bad boy pod choinkę:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2021-09-29
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce Bad boy pod choinkę

Kup książkę Bad boy pod choinkę

Facet był naprawdę uroczy w ten swój zadziorny sposób, czy naprawdę nie zauważyła tego wcześniej? Podobał jej się tembr jego głosu, szybkość, z jaką mówił oraz to, co mówił. Jego zapach, fakt, że bez wahania stanął w jej obronie i nazwał ją swoją dziewczyną.

Judas
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Judas

Miłość, pieniądze, nielegalne interesy i... jeszcze raz miłość Gdy Layne Morgan decydowała się wyjść za mąż, najwyraźniej myliła pożądanie z miłością...

Trzydziesty dzień
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Trzydziesty dzień

Zrozpaczony człowiek nie cofnie się przed niczym, żeby ratować ukochaną osobę. Podpisze kontrakt nawet z... samym diabłem. Niestety, taki dokument ma paragrafy...