Bad girl

‘Bad Girl’ jest to niesamowicie zabawna, a zarazem lekka opowieść, która od samego początku mnie wciągnęła. Książka jest tak dobrze napisana, że ciężko mi uwierzyć, że to debiut literacki.

W historii mamy do czynienia z postacią pewnej siebie, zadziornej kobiety, która wie czego chce i dąży do osiągnięcia celu. Jest to naprawdę miła odmiana, gdyż nie często spotyka się główną bohaterkę z ciętym językiem i dużą pewnością siebie. Sam to nie jedyna wyrazista postać w tej książce. Na uwagę zasługują też jej przyjaciele, różowo włosa Kate, Liam jak i kolorowy ptak Zack. Choć ten ostatni pojawia się tylko kilka razy, to i tak skradł moje serce. Każda z postaci jest inna a wszystkie świetnie wykreowane.
Podczas lektury odniosłam wrażenie, że jest to powieść o tolerancji, która przypomina nam, że nie powinno oceniać się nikogo po wyglądzie oraz jak wiele poświęcenia kosztuje dążenie do spełnienia swoich marzeń.
Coś, co mnie bardzo zaskoczyło to ilość scen erotycznych. ‘Bad Girl’ jet z gatunku erotyków dlatego też z góry założyłam, że napotkam tu sporo takich scen. Jak się okazało, jest ich naprawdę mało a można je policzyć na palcach jednej ręki. Te, na które tu natrafiamy są napisane z wielkim smakiem. Cała historia przesiąknięta jest sporą dozą sarkazmu, dużą dawką humoru, sprośnych żartów, niecenzuralnych komentarzy głównej bohaterki oraz ogromną ilością docinek. Dodajmy do tej mieszanki jeszcze to, że autorka pisze bardzo lekko, przez co wszystkie dialogi czy wewnętrzne komentarze bohaterki czyta się bardzo przyjemnie.
Wszystko to sprawiło, że przy lekturze tak dobrze się bawiłam, że nawet nie zauważyłam, że skończyłam całą historię. To był ten jedyny smutny moment z książką - kiedy się skończyła za szybko.
Jest to jedna z zabawniejszych historii, jaką miałam okazję czytać, dlatego też z całego serca zapraszam Was do wkroczenia do zwariowanego i kolorowego świata Sam.

Dziękuje bardzo wydawnictwu Niegrzeczne książki oraz autorce Weronice Sawickiej za możliwość zrecenzowania ksiażki.

Informacje dodatkowe o Bad girl:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-01-19
Kategoria: Inne
Dodał/a opinię: ksiazkowy_mrucze

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Bad girl

Kup książkę Bad girl