Bad girl

Samantha Parker ma ciekawy wygląd i jeszcze bardziej interesującą osobowość. Niebieskowłosa, wytatuowana o ostrym niczym brzytwa języku dziewczyna ma sprecyzowany plan na przyszłość. Aby go zrealizować musi pójść do dobrze płatnej pracy. Niestety dobrze płatne stanowisko przy jej wyglądzie i zachowaniu to nie jest możliwe. Musi się całkowicie zmienić. I tak ultrakrótkie sukienki i ostry makijaż z charakterkiem diablicy zamienia na babciny strój i niewinność. Wszystko idzie jak z płatka do czasu, gdy na jej drodze staje przystojny Alex.
   Czy Samantha zwróci na siebie uwagę Alexa? Czy będzie w stanie się przy nim powstrzymywać? Czy on pozna jej prawdziwe oblicze?

Debiutu Weroniki Sawickiej byłam ogromnie ciekawa. Kto śledzi na bieżąco informacje wydawnicze, ten orientuję się o wszelakich konkursach. Takim sposobem Weronika wydała niniejszą powieść. Napisała historię, która spodobała się wydawnictwu i teraz ja miałam okazję ją poznać.
   Od początku autorka pokazuje charakterek głównej bohaterki. Jej pazur, ogień i hardość. Cięty język, odwagę, żywiołowość i impulsywność. Samantha to chodząca bomba - nie wiadomo kiedy, ale jak wybuchnie to nie ma co zbierać. Bardzo podobał mi się jej charakter. Ta otwartość i szaleństwo. Świetna bohaterka. Jej zachowanie co rusz powodowało, że ze śmiechu leciały łzy i bolał brzuch. Szczególnie, gdy ją świerzbiło by wyszło szydło z worka a musiała się powstrzymać. Ogień. Ubaw po pachy.
   Zresztą jej współlokatorka a jednocześnie przyjaciółka Kat wcale nie była gorsza. One we dwie razem to mieszanka wybuchowa. Dodając do tego ich przystojnych przyjaciół. No domyślcie się sami jak jest wesoło. Ale żeby nie było, znalazły się również wątki poważne i wzruszające. Istny rollercoaster. Doskonała gra na emocjach.
   Autorka nie szczędziła również chemii między bohaterami. Tych iskier pod samo niebo. Pożądanie kipiało. Magia się działa na pewno nie było nudno. Wręcz odwrotnie - sceny spalały na popiół.
    Wielowątkowość nie była przytłaczająca. Krótkie rozdziały były na plus, bo pozwalały się skupić na jednym istotnym elemencie fabuły. Dynamiczność historii tylko podsycała moją ciekawość.
   Debiut Weroniki to erotyczna, niegrzeczna i humorystyczna historia dla kobiet, którą lubią cięty język, odważny charakter i miłość, która odbiera oddech. Taki pełen pikanterii romans niekoniecznie biurowy. Bawiłam się przy nim wyśmienicie. Lekturę przeczytałam na raz. Nie sposób było mi się od niej oderwać. Bardzo przypadł mi do gustu styl autorki i już nie mogę się doczekać kolejnej książki, po którą będę chciała sięgnąć. Koniecznie.

Polecam.

Współpraca: Niegrzeczne Książki

Informacje dodatkowe o Bad girl:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-01-19
Kategoria: Inne
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Bad girl

Kup książkę Bad girl