Medycyna dla młodego czytelnika będzie raczej nudna, ale nie jeśli sięgnie po książkę autorstwa Adama Kay. To nie jest zwykła książka pełna nudnych faktów i definicji. Tu wszystko napisane jest ciekawie i z humorem, tak by młodzi czytelnicy, do których jest kierowana, byli nią zainteresowani. Na dodatek są tu odpowiedzi na pytania „obrzydliwe”, na które przeważnie unika się odpowiedzi.

Podzielona na rozdziały, a dzięki temu bez problemu można w niej znaleźć interesujące nas rzeczy.

W książce znajdziemy sporo ciekawych rysunków, które według mnie, zdecydowanie ją uatrakcyjniają.

Według mnie książka jest świetna. To spora dawka wiedzy przekazana w sposób ciekawy i zabawny. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Bardzo niesamowita medycyna. Przerażająco prawdziwa historia grzebania w ludzkim ciele:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2022-10-12
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Kay's Marvellous Medicine: A Gross and Gruesome History of the Human Body
Tłumaczenie: Katarzyna Dudzik
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Zobacz opinie o książce Bardzo niesamowita medycyna. Przerażająco prawdziwa historia grzebania w ludzkim ciele

Kup książkę Bardzo niesamowita medycyna. Przerażająco prawdziwa historia grzebania w ludzkim ciele

Mocarne mózgi
Adam Kay0
Okładka ksiązki - Mocarne mózgi

Liczba ludzi, którzy żyli do tej pory na Ziemi, to jakieś sto miliardów. Gdyby ta książka miała opisywać ich wszystkich, byłaby zdecydowanie za gruba...

Twoja anatomia. Kompletny (i kompletnie obrzydliwy) przewodnik po ludzkim ciele
Adam Kay0
Okładka ksiązki - Twoja anatomia. Kompletny (i kompletnie obrzydliwy) przewodnik po ludzkim ciele

Pierwsza książka dla młodych czytelników napisana przez autora głośnych bestsellerów „Będzie bolało” i „Świąteczny dyżur”. Czy...