Będę przy tobie

Pełna wielu emocjonujących momentów i tajemniczych wydarzeń to w powieści codzienność.Bohaterowie i ich miłość zostaną wystawieni na próbę,chcąc wyjść z kłopotów finansowych.Wraz z poznawaniem szczegółowych wydarzeń i chwil byłam jeszcze bardziej ciekawsza odkryciu prawdy.A ta okazuje się niezwykle zaskakujaca i niewiarygodna.
Ciepli i realistyczni bohaterowie są w lekturze ujmujący.Za to bardziej pokochałam historie.

Lektura udowadnia,że jedna chwila może być początkiem lepszej przyszłości.Elementy niebezpieczne dodają fabule wyjątkowości .
Dodatkowo postać Wioletty i jej przeszłość jest owiana tajemnicami okupioną cierpieniem oraz bólem.…To skryta bohaterka,która jest wielką zagadką…
Fabuła jest bardzo dobrze przemyślana,ponieważ książka tworzy niezwykła historię.Potrafi zaintrygować i poruszyć.

Czytanie było dla mnie przyjemnością.Poczułam magię świąt i ogniska domowego w czasie oczekiwania na święta.

Koniecznie sięgnijcie po tą wyjątkowa powieść świąteczna.Przeniesie Was w świat pełnego miłości,zrozumienia i wiary w lepsza przyszłość.Gorąco polecam

Informacje dodatkowe o Będę przy tobie:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2022-10-18
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: swiateczna obyczajowa

Zobacz opinie o książce Będę przy tobie

Kup książkę Będę przy tobie

Siemowit Zagubiony