Będę żyć

RECENZJA

💙"BĘDĘ ŻYĆ"💙

AUTOR: Maja Drożdż - Autorka

WYDAWNICTWO: Dlaczemu

"Nieświadoma, wywołała we mnie dziwne wrażenie, którego jeszcze sama nie mogłam rozpoznać ani określić. Tliło się gdzieś z tyłu głowy, lecz nie potrafiłam go uchwycić, jakby dla mnie samej pozostawało tajemnicą."

BĘDĘ ŻYĆ to kontynuacja losów Emily i pozostałych bohaterów, a zarazem zakończenie tej historii.
To nie jest łatwa historia, jest pełna bólu, cierpienia, próbie poradzenia sobie po stracie, wychodzeniu z żałoby i emocji, których ciężko ujarzmić.
Dostaniemy historię naszpikowaną ogromnymi emocjami, uczniami, niebezpiecznymi sytuacjami, trudnymi wyborami, decyzjami i  tajemnicami, które pozwoli, wyjdą na światło dzienne.
Bohaterowie będą zmagać się ze stratą i całą masą  uczuć, które temu towarzyszą.
Historia od pierwszej strony wciąga i chwyta za serce.
Nie zabraknie pikantnych scen, które dodadzą pikanterii tej opowieści, poczujemy chemię i latające iskry.
Autorka stworzyła wciągającą fabułę, która doskonale została poprowadzona i trzyma nas cały czas w napięciu.

Maja Drożdż potrafi wciągnąć w świat, który wykreowała i poruszyć wiele emocji.
Całość dynamicznie poprowadzona przez autorkę i dopracowana w każdym detalu.

Bohaterowie świetnie wykreowani, realistycznie, barwni, tajemniczy, mają wiele twarzy, dostarczają wiele emocji.

Bardzo łatwo było mi się wcielić w główną bohaterkę i wskoczyć w jej skórę. Bardzo było mi jej żal, bo przez całe swoje życie, szukała swego miejsca i wiele przeszła.

Marcus to chodząca zagadka i twierdza trudna do zdobycia. Powściągliwy w okazywaniu uczuć, niedostępny, mroczny i intrygujący.
Pozostałe postacie również wiele wnosiły.
Bardzo polubiłam bohaterów.

"Powtarzałam to sobie w kółko, żeby sama siebie przekonać. Byłam przecież silną kobietą. Tak wiele przeszłam i wciąż oddycham, wciąż żyję. Potrafiłam żyć z roztrzaskanym sercem, więc tym razem też mi się uda przeżyć. Będę żyć!"

Minęło półtora roku od śmierci Nate’a, a Emily żyje wciąż w zawieszeniu i nie może pogodzić się ze stratą ukochanego. Nadal tkwi w miejscu i nie potrafi, ułoży sobie życia od nowa.Obserwowała życie dookoła, nie czując nic, a ból po stracie Nate’a spowodował ogromną dziurę w jej sercu.
Nie robiła dalekosiężnych planów, bo wiedziała, że  rzeczywistość potrafi, zmasakrować marzenia. Emily wyjeżdża do Houston, aby odnaleźć nowy sens w życiu i ruszyć do przodu.
Tam spotyka się z przyjaciółmi Nate’a i postanawia zaangażować się w sprawę, którą aktualnie prowadzą. Wszystko się komplikuje, a jej przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.

-Czy Emily odkryje całą prawdę?
-Czy Emily odnajdzie swoje miejsce na ziemi i znajdzie swoją przystań?
-Czy kobieta otworzy się na nowe?
-Czy dowie się, jak umarł Nate’a?
-Czy szczęście ma na wyciągnięcie ręki, tylko tego nie zauważa?
-Z czym przyjdzie jej się zmierzyć?
-Czy uśmiechnie się do niej szczęście?

POLECAM ❤️❤️❤️❤️🔥

Dziękuję bardzo wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Będę żyć :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-02-15
Dodał/a opinię: Mirela Marcinek

Zobacz opinie o książce Będę żyć

Kup książkę Będę żyć

Bosa do mnie przyjdź
Maja Drożdż0
Okładka ksiązki - Bosa do mnie przyjdź

Skuszona zaskakującą ofertą pracy Eve przenosi się z małego miasteczka do Nowego Jorku. Kobieta ciesząc się z nowego rozdziału swojego życia, wprowadza...

Zawierucha
Maja Drożdż0
Okładka ksiązki - Zawierucha

Młoda kobieta porzuciła miasto, które znała od urodzenia i zmieniła swoje imię, żeby nikt nie mógł jej odnaleźć. Chciała tylko komuś pomóc, ale wtrącając...