Better than you

Wydawnictwo: Imagine Books

Lubicie czytać młodzieżówki?
Możecie coś fajnego polecić?😁
"Better than you".
Bogata młodzież... elitarna szkoła... I każda postać z innym problemem. Dosłownie. Tam każdy borykał się z czymś innym.
Postaci było wiele. Na początku musiałam się wdrożyć, zapamiętać imiona i zaczaić kto z kim trzyma, ale myślę że poszło mi nieźle 😁
Poza tym książka podzielona jest na krótkie epizody - każdy czytamy z perspektywy innego bohatera.
Poznajemy Angelę, która z bardzo dobrymi wynikami dostaje się do tej elitarnej jednostki. I nie było jej łatwo. Na miejscu poznaje Kiarę, Samanthę i Jess. Są też Matt, Kovu i inni. (Tak swoją drogą Kiara i Kovu kojarzą mi się tylko i wyłącznie z drugą częścią Króla Lwa 🙈 Nie wiem, czy autorka zrobiła to na cześć tej bajki czy zupełnie wyszło to przypadkiem🤭😋). Jak zobaczyła Matta serce zabiło jej szybciej. Chlopak trenuje koszykówkę i... spotyka się z Jess, ale... Nie tak na poważnie, tylko dla famu... A jak sami wiecie takie intrygi nie przynoszą nic dobrego, o czym szybko się przekonują...
Powieść napisana jest prostym językiem. Znajdziemy w niej wiele dialogów, które lubię. A przez to, że każdy z bohaterów jest inny, podczas czytania nie ma czasu na nudę.
Myślę, że jeżeli ktoś lubi taką tematykę to zdecydowanie jest to książka dla Was!
Polecam!
A dodatkowo brzegi tej młodzieżówki są pięknie malowane, więc dla "sroki okładkowej" będzie to prawdziwa zdobycz 😁

Informacje dodatkowe o Better than you:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-03-08
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Zobacz opinie o książce Better than you

Kup książkę Better than you

Siemowit Zagubiony