Bez opamiętania

Tom 2 cyklu Bez zobowiązań

"Każdy chce być szczęśliwy i nie ma w tym nic złego. Czasami zdarza się, że dążąc do tego, co dla nas dobre, ranimy innych."

@wysockamorawiec

Maja z Kubą starali się żyć i iść do przodu. To, co kiedyś ich łączyło rozpadło się poprzez trudne i bolesne decycje. Mimo upływu czasu i chęci, by próbować naprawiać obecne problemy, są nieszczęśliwi. Wciąż wzdychają do siebie, marzą, rzucają ukradkowe spojrzenia, zazdroszczą. Kubie od początku małżeństwo z rozsądku nie służyło. Im brnie w to dalej, tym jest gorzej, a cierpi na tym jego synek, który miał mieć szczęśliwą rodzinę. Maja coraz więcej roztrząsa swój związek z Adamem, im więcej rozmyśla, tym bardziej ma dosyć. Naciski, starania, zaręczyny z wielkim hukiem, dziewczyna czuje się osaczona, a dodatkowo Kuba próbuje swych sztuczek by ją odzyskać. Wszystko staje się bardzo skomplikowane i nie ma idealnego wyjścia, ktoś zawsze będzie cierpiał.

Młodzi ludzie, których poznaliśmy w pierwszym tomie, nadal nie mają łatwo. Podjęte przez laty decyzje ciążą na nich strasznie. Odbijają swoje piętna, nie pozwalają oddychać. Kiedy wydawało, by się, że w miarę ułożyli życie, wkrada się niepewność, strach i nadchodzi moment, kiedy postanawiają zawalczyć o swoje szczęście. Podejmą ciężką grę, która będzie za sobą ciągnęła nie małe konsekwencje. Kuba chciał być odpowiedzialnym człowiekiem, stworzyć rodzinę dla synka, jednak nie spodziewał się, że rozsądek, go zawiedzie. Niekiedy trzeba słuchać serca, iść za głosem, który łączy go z rozsądkiem i pragnieniami. Naprawienie błędów po długim czasie nie będzie łatwe. Każde z nich ma już swoje życie, bez tego drugiego, lecz nieszczęśliwe. Początkowe objawy Mai zostają zburzone krok po kroku, zaczyna dostrzegać wady obecnej sytuacji, choć może sprowadzić to na nich wiele nienawiści i niezrozumienia, oboje podejmą próbę odzyskania ukochanej osoby. Ból serca towarzyszący ciągle, obawy podjętych decyzji, strach i niepewność staną do walki z miłością, pragnieniami, szczerością i spokojem dusz zakłóconym przez komplikacje poczynań z przeszłości. Rewelacyjna historia, a dodatkowo mój patronat, z którego jestem niesamowicie dumna. Książka, która kradnie duszę i serce.

Informacje dodatkowe o Bez opamiętania:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-09-29
Dodał/a opinię: Kaktuslovebook

Zobacz opinie o książce Bez opamiętania

Kup książkę Bez opamiętania

Bez zobowiązań
Paulina Wysocka-Morawiec0
Okładka ksiązki - Bez zobowiązań

Dwudziestokilkuletnia Majka z małego miasteczka studiuje zarządzanie w Częstochowie. Mieszka w akademiku w pokoju z przyjaciółką Magdą, dorabiając do stypendium...