Bieszczady. Dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę

Ta książka to piękna opowieść o Bieszczadach przeznaczona dla miłośników tych gór. Szczególnie polecam ją osobom, które poszukują prawdziwych ciekawostek o tym miejscu. Ja niestety oczekiwałam czegoś innego. Byłam w Bieszczadach tylko raz, więc miałam nadzieję na nieco bardziej ogólne informacje, a otrzymałam dość szczegółowe wiadomości, które nie przydadzą mi się podczas drugiego czy nawet trzeciego pobytu w Bieszczadach. Przez to miejscami książka była dla mnie nudna.

Mimo to można się dowiedzieć z niej kilka interesujących rzeczy, a nawet je zobaczyć, bo w książce znajdują się zdjęcia i mapki, co znacznie ją uatrakcyjnia. Pozycję czyta się bardzo szybko, co jest jej dużym plusem. Jest króciutka, napisana dość dużą czcionką i ma spore marginesy.

Ta opowieść jest idealna dla osób, które chcą w Bieszczadach znaleźć coś więcej niż tylko to, co widzi każdy turysta.

Informacje dodatkowe o Bieszczady. Dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-04-12
Kategoria: Inne
Dodał/a opinię: weronikamasny

Zobacz opinie o książce Bieszczady. Dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę

Kup książkę Bieszczady. Dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę

Bieszczady. Przewodnik dla małych i dużych odkrywców
Adrian Markowski0
Okładka ksiązki - Bieszczady. Przewodnik dla małych i dużych odkrywców

Czy chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Jeżeli tak, ten przewodnik po Bieszczadach jest właśnie dla Ciebie! Bo podróż przez Bieszczady to jedna, wielka...

Adrian Markowski0
Okładka ksiązki - Dni, tygodnie i miesiące z sową, jeżem i zającem. Łatwa nauka dni tygodnia, miesięcy i pór roku

Łatwa nauka dni tygodnia, miesięcy i pór roku. Niezależenie od tego, czy nazwy i kolejność dni tygodnia i miesięcy sprawiają kłopot twojemu dziecku, czy...