Bittersweet

Gaja to kobieta sukcesu, z pozoru zimna, zdystansowana i skupiona na swojej pracy. Mężczyźni są dla niej jedynie przyjemnym i przelotnym urozmaiceniem czasu. Nie inaczej ma być przy okazji znajomości z przystojnym chirurgiem, Mikołajem. Jednak jak się okazuje, los bywa przewrotny, a wspólnie spędzony czas zbliża ich do siebie nie tylko na gruncie fizycznym.

Przystojny lekarz a na dodatek utalentowany gitarzysta, mrr, chciałabym spotkać takiego faceta na żywo. Jednak, jako że nie ma na to większych szans w realnym życiu, to pozostaje mi platoniczny zachwyt nad bohaterem książki. Na początku miałam wrażenie, że jedyne, o czym myśli Gaja to zaspokojenie swoich seksualnych pragnień. Nie ważne gdzie i nieważne z kim. Biorąc jednak pod uwagę, ciacha, jakie ma wokół siebie, to nie dziwię się jej. Jednak z czasem zmieniło się jej podejście do uczuć a tym samym w pewnym sensie nabrała szacunku do siebie i swojego ciała.

Sceny erotyczne są dość śmiałe, fantazyjne, świetnie napisane… i niezalecane osobom poniżej 18 r.życia (a może 16 biorąc pod uwagę czasy, w jakich żyjemy). Zdecydowanie nie polecam wam tej książki, na chwilę przed pracąJ  Za to na wieczór będzie idealna.

Moim zdaniem to jeden z ciekawszych erotyków, jakie miałam okazję przeczytać i zrecenzować. Romanse poniżej 300 stron są u mnie mile widziane, bo lubię, gdy dzieje się dużo i dzieje się szybko. A w tym przypadku właśnie tak jest. Nie przeszkadzało mi nawet nadużywanie słowa „zachrypił”, było to wręcz urocze w pewnych momentachJ

Fajny balans pomiędzy scenami erotycznymi a obyczajowymi, nieco akcji – tak wygląda przepis na dobrą powieść erotyczną. Mimo że Bittersweet jest kontynuacją tytułu „Pieprz i sól” to nieznajomość części pierwszej absolutnie nie jest przeszkodą w zrozumieniu tej historii. Spójrzcie też na tę uroczą okładkę. Da się mówić o miłości i erotyzmie bez wulgarnej nagości? Da się.  Polecam

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję @wydawnictwo_zwierciadlo

Informacje dodatkowe o Bittersweet:

Kup książkę Bittersweet

Zranione uczucia. Tom 2
K.A. Figaro0
Okładka ksiązki - Zranione uczucia. Tom 2

Kontynuacja Prostego układu, gorącego romansu Łucji i Dymitra. Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym...

Bez tchu
K.A. Figaro0
Okładka ksiązki - Bez tchu

Pełne emocji, wzruszeń i gorącego seksu zakończenie serii Rozchwiani. Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem? Czy córeczka połączy ich drogi, czy...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;