Black Drop

🖤 „𝔹𝕝𝕒𝕔𝕜 𝕕𝕣𝕠𝕡” 𝔸𝕕𝕒 𝕋𝕦𝕝𝕚ń𝕤𝕜𝕒🖤

Kiedy głód i pożądanie stanowią jedno pragnienie, otwierają się drzwi do nieznanego świata.

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Judith to bardzo ambitna i skupiona na nauce dziewczyna. Swoją ciężką pracą zasłużyła sobie na miejsce na uniwersytecie Mooxford. Niestety już na samym początku pada ofiarą prześladowcy. Z opresji ratuje ją tajemniczy i nieziemsko przystojny Victor. Judie od razu czuje do niego dziwne przyciąganie przemieszane ze strachem. Czy czerwony blask w jego oczach to aby na pewno zaledwie odbicie światła?

Moje podekscytowanie tą powieścią było dosyć spore. Jako zagorzała fanka Edwarda Cullena musiałam ją przeczytać. Coś mi mówiło, że może to być bardzo ciekawa, lekka i odprężająca lektura, a moja zdająca się coraz bardziej rozkwitać miłość do wampirów sprawiała, że obojętne przejście obok tej książki było wręcz niemożliwe.

Przez bardzo długi czas myślałam, że „Black drop” niczym mnie nie zaskoczy, że doskonale potrafię przewidzieć, w jakim kierunku potoczy się akcja. Chemia między nimi była tak wybuchowa, to wzajemnie przyciąganie i odpychanie oraz walka z pożądaniem sprawiły, że ciężko było się oderwać od tej historii. Już od pierwszych stron niesamowicie wciągnęłam się w tę powieść, a fantastycznie budowane przez autorkę napięcie sprawiało, że dosłownie podskakiwałam na miejscu z ekscytacji na to, co jeszcze wydarzy się na kartach tej lektury.

Dialogi między postaciami, opisywanie ich cudacznych zachowań, gestów, pełnych absurdu sytuacji – to wszystko wydało mi się być tak cudownie w klimacie książki Ady Tulińskiej. To właśnie klimat tej książki jest tak wyrazisty, będący zdecydowanie największym jej aututem. Autorka niewątpliwie ma wyobraźnię i talent do tworzenia takiej ponurej rzeczywistości, która w niezwykły sposób działa na wyobraźnie człowieka. Od samego początku powieści tej towarzyszy pewien element zagadkowości, który wciąga. I być może wielu stwierdzi, że fabuła niczym nie zaskakuje to ja bawiłam się świetnie podczas czytania tej książki, a sam Victor nieraz sprawił, że miałam wypieki na twarzy❤🔥

Polecam! 🧛🏻

Kup książkę Black Drop

To zawsze byłeś ty
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - To zawsze byłeś ty

Weronika jest nauczycielką języka polskiego w szkole, gdzie przed laty sama była uczennicą. Niestety ze względu na liczne problemy placówce grozi zamknięcie...

Kucharz. Na ostro
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki -  Kucharz. Na ostro

Historia słodka jak miód i pikantna jak chili Amelia zawsze dobrze się czuła w kuchni. Lubiła bawić się przepisami, eksperymentować i wyczarowywać przepyszne...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis