Black Drop

Czy jedna kropla krwi wystarczy, aby zaspokoić wszystkie jego pragnienia?

Judith nie mogłaby być bardziej podekscytowana. Jej wielka miłość do książek i nauki w końcu przyniosła oczekiwane rezultaty - dziewczyna ma rozpocząć nowy rok szkolny w murach słynnego walijskiego uniwersytetu Mooxford i dołączyć do grona najbardziej znamienitych osobistości w historii kraju. Do tej pory uchodziła za społecznego wyrzutka, ale wierzy, że tutaj w końcu spotka ludzi podzielających jej pasje. Niestety już pierwszego dnia Judie trafia na celownik szkolnego dręczyciela. Ich pierwsza konfrontacja mogłaby skończyć się dla dziewczyny tragicznie, gdyby nie pomoc z zupełnie nieoczekiwanej strony.

Victor jest wyjątkowo tajemniczy, a o jego pochodzeniu krążą najróżniejsze plotki. Podobno nosi tytuł hrabiego, a jego rodzina od wieków jest powiązana z uniwersytetem. Im lepiej Judie go poznaje, tym więcej rzeczy budzi w niej niepokój. Czy będzie potrafiła trzymać się od niego z daleka, jeśli w jego obecności krew na przemian zamarza jej w żyłach ze zgrozy i przyspiesza z pożądania?

Informacje dodatkowe o Black Drop:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-11-08

Kup książkę Black Drop

Black Drop - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-12-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Ten mężczyzna wydawał mi się taki piękny, a jednocześnie przerażający i silny. W jego spojrzeniu migotało coś, co kojarzyło mi się z polującą panterą”.

Judith żyła nadzieją, że rozpoczęcie nauki na Uniwersytecie Mooxford przyniesie nieoczekiwane zmiany w jej życiu. Oczywiście, te dobre zmiany. Niestety myli się. Już pierwszego dnia ląduje na celowniku szkolnego dręczyciela. Wszystko zaczyna się od nowa, choć jest pewien szczegół — Judie zyskuje wybawiciela.

Victor wydaje się zwykłym chłopakiem, lecz pozory mylą. To dziwny i tajemniczy student wokół, którego krążą rozmaite plotki. Co okaże się prawda, a co kłamstwem?

„Jego twarz skąpana w promieniach księżyca była… idealna pod każdym względem, a jednocześnie mordercza i niebezpieczna”.

Uwielbiam książki osadzone w mrocznej akademii. Mają swój klimat, który potrafi wzbudzić w czytelniku niesamowite emocje. Sama nie chciałabym znaleźć się na takim uniwersytecie, ale czytać o nich lubię.

Wraz z naszą bohaterką staramy się odkryć przeszłość Victora. Po drodze na jaw wychodzą interesujące fakty. Nie sądziłam, że autorka poprowadzi fabułę w tym kierunku, w jakim to się potoczyło. Jestem pozytywnie zaskoczona nieprzewidzianymi zwrotami akcji.

„Jak już raz Cię wezmą w swoje szpony, nigdy nie puszczą…”

Miałam już styczność z twórczością autorki w fantastycznym wykonaniu. Byłam zachwycona. Wiedziałam, że tym przypadku również się nie zawiodę. Z zaciekawieniem śledziłam losy bohaterów.

Zmienne nastroje Victora troszkę mnie denerwowały, ale tylko z początku. Im bliżej go poznawałam, tym lepiej rozumiałam jego zachowania. I zżerała mnie ciekawość, o co tak naprawdę chodzi.

Świetnie się bawiłam podczas lektury. Śmiało mogę polecić fanom tego gatunku.

Avatar użytkownika - goszaczyta
goszaczyta
Przeczytane:2023-12-13, Ocena: 4, Przeczytałam,

🖤 „𝔹𝕝𝕒𝕔𝕜 𝕕𝕣𝕠𝕡” 𝔸𝕕𝕒 𝕋𝕦𝕝𝕚ń𝕤𝕜𝕒🖤

Kiedy głód i pożądanie stanowią jedno pragnienie, otwierają się drzwi do nieznanego świata.

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Judith to bardzo ambitna i skupiona na nauce dziewczyna. Swoją ciężką pracą zasłużyła sobie na miejsce na uniwersytecie Mooxford. Niestety już na samym początku pada ofiarą prześladowcy. Z opresji ratuje ją tajemniczy i nieziemsko przystojny Victor. Judie od razu czuje do niego dziwne przyciąganie przemieszane ze strachem. Czy czerwony blask w jego oczach to aby na pewno zaledwie odbicie światła?

Moje podekscytowanie tą powieścią było dosyć spore. Jako zagorzała fanka Edwarda Cullena musiałam ją przeczytać. Coś mi mówiło, że może to być bardzo ciekawa, lekka i odprężająca lektura, a moja zdająca się coraz bardziej rozkwitać miłość do wampirów sprawiała, że obojętne przejście obok tej książki było wręcz niemożliwe.

Przez bardzo długi czas myślałam, że „Black drop” niczym mnie nie zaskoczy, że doskonale potrafię przewidzieć, w jakim kierunku potoczy się akcja. Chemia między nimi była tak wybuchowa, to wzajemnie przyciąganie i odpychanie oraz walka z pożądaniem sprawiły, że ciężko było się oderwać od tej historii. Już od pierwszych stron niesamowicie wciągnęłam się w tę powieść, a fantastycznie budowane przez autorkę napięcie sprawiało, że dosłownie podskakiwałam na miejscu z ekscytacji na to, co jeszcze wydarzy się na kartach tej lektury.

Dialogi między postaciami, opisywanie ich cudacznych zachowań, gestów, pełnych absurdu sytuacji – to wszystko wydało mi się być tak cudownie w klimacie książki Ady Tulińskiej. To właśnie klimat tej książki jest tak wyrazisty, będący zdecydowanie największym jej aututem. Autorka niewątpliwie ma wyobraźnię i talent do tworzenia takiej ponurej rzeczywistości, która w niezwykły sposób działa na wyobraźnie człowieka. Od samego początku powieści tej towarzyszy pewien element zagadkowości, który wciąga. I być może wielu stwierdzi, że fabuła niczym nie zaskakuje to ja bawiłam się świetnie podczas czytania tej książki, a sam Victor nieraz sprawił, że miałam wypieki na twarzy❤🔥

Polecam! 🧛🏻

Książka przeznaczona jest dla osób 18+ ze względu na dużo erotycznych scen.❤🔥

Avatar użytkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2023-11-15, Ocena: 6, Przeczytałem,

Lubicie Zmierzch i książki o wampirach?

Przyznam ,że, gdy byłam nastolatką zaczytywałam się w losach rodziny Cullenów.

Teraz dzięki powieści Ady Tulińskiej poczułam podobne wibracje.

Judith od zawsze była obiektem drwin podczas nauki w liceum. Jej rodzice , ludzie związani z dyplomacją liczyli, że jedyna córka wybierze intratny i ambitny zawód.

Dziewczyna poszła jednak za głosem serca i postanowiła studiować literaturę angielską na wymarzonym walijskim uniwersytecie Mooxford.

Młoda kobieta liczyła na odrobinę spokoju i szacunku w nowym miejscu.

Niestety, ku jej rozczarowaniu największy dręczyciel i jednocześnie kapitan drużyny lacrosse ,Kevin Jones szczególnie ją sobie upodobał.

Z opresji wybawia ją Victor - bardzo przystojny mężczyzna o niezwykle magnetycznym spojrzeniu otoczony aurą tajemnicy dziedzic hrabiowskiego tytułu.

Przyciągnie między tą parą jest niemal wyczuwalnie i emanuje z książki od pierwszych stron.

Judie nie potrafi wyrzucić ciemnowłosego z głowy, on zaś wydaje się to zainteresowanie odwzajemniać.

A jednak nieoczekiwanie odpycha swą wybrankę i usiłuje nią manipulować.. To powoduje ,że panna Dunbe z determinacją dąży do poznania sekretów chłopaka. Czy jest gotowa na konfrontację z prawdą? I czego chcą od niej członkowie tajemnego bractwa?

Szczerze mówiąc jedyną wadą tej powieści jest fakt ,że jest za krótka, a ja chętnie zgłębiła jeszcze kilka kwestii. Podobały mi się poruszone wątki oraz sposób kreacji bohaterów, zaś wartka akcja i elementy nadnaturalne oczywiście z miłością w tle nie pozwalały się nudzić ani przez chwilę.

Polecam ??

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-12, Przeczytałam,
Wybrana przez mafię
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Wybrana przez mafię

Wanda ma doświadczenie w byciu ślepą i głuchą wtedy, kiedy tego się od niej oczekuje. Nie zadaje pytań, nie docieka, nie ocenia. W ten sposób zarabia...

Rockin' winter
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Rockin

Otwórz serce w grudniu i spełnij marzenia! Eliza marzy o karierze w modelingu. Dziewczyna nosi większy rozmiar niż jej koleżanki po fachu, jednak nie...