Black Drop

„Ten mężczyzna wydawał mi się taki piękny, a jednocześnie przerażający i silny. W jego spojrzeniu migotało coś, co kojarzyło mi się z polującą panterą”.

Judith żyła nadzieją, że rozpoczęcie nauki na Uniwersytecie Mooxford przyniesie nieoczekiwane zmiany w jej życiu. Oczywiście, te dobre zmiany. Niestety myli się. Już pierwszego dnia ląduje na celowniku szkolnego dręczyciela. Wszystko zaczyna się od nowa, choć jest pewien szczegół — Judie zyskuje wybawiciela.

Victor wydaje się zwykłym chłopakiem, lecz pozory mylą. To dziwny i tajemniczy student wokół, którego krążą rozmaite plotki. Co okaże się prawda, a co kłamstwem?

„Jego twarz skąpana w promieniach księżyca była… idealna pod każdym względem, a jednocześnie mordercza i niebezpieczna”.

Uwielbiam książki osadzone w mrocznej akademii. Mają swój klimat, który potrafi wzbudzić w czytelniku niesamowite emocje. Sama nie chciałabym znaleźć się na takim uniwersytecie, ale czytać o nich lubię.

Wraz z naszą bohaterką staramy się odkryć przeszłość Victora. Po drodze na jaw wychodzą interesujące fakty. Nie sądziłam, że autorka poprowadzi fabułę w tym kierunku, w jakim to się potoczyło. Jestem pozytywnie zaskoczona nieprzewidzianymi zwrotami akcji.

„Jak już raz Cię wezmą w swoje szpony, nigdy nie puszczą…”

Miałam już styczność z twórczością autorki w fantastycznym wykonaniu. Byłam zachwycona. Wiedziałam, że tym przypadku również się nie zawiodę. Z zaciekawieniem śledziłam losy bohaterów.

Zmienne nastroje Victora troszkę mnie denerwowały, ale tylko z początku. Im bliżej go poznawałam, tym lepiej rozumiałam jego zachowania. I zżerała mnie ciekawość, o co tak naprawdę chodzi.

Świetnie się bawiłam podczas lektury. Śmiało mogę polecić fanom tego gatunku.

Informacje dodatkowe o Black Drop:

Kup książkę Black Drop

Związana z mafią
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki -  Związana z mafią

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Które pragnienie okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany...

Spełnione życzenie
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Spełnione życzenie

W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia. Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;