Boże Narodzenie w Lost River

Lost River to urocze i pełne magii miasteczko zapomniane przez resztę świata.
Za namową lekarza chory Oswald przenosi się z Chicago do Lost River, aby spędzić tu zimę.
Ponieważ jest to mała mieścinka to każdy się zna, wzajemnie sobie pomaga, a punktem spotkań jest miejscowy sklepik.
Pewnego dnia wszystko się zmienia wraz z przybyciem do sklepu niepełnosprawnej dziewczynki, która mieszka za granicami miasteczka.
Mieszkańcy podejmują pełną mobilizację, aby pomóc dziecku, którego opiekunowie nie bardzo są zainteresowani by zapewnić jej byt.
Wszystko zmienia się po ich wyjeździe, kiedy pozostawiają dziecko na łasce mieszkańców.
Jaką rolę w życiu mieszkańców odgrywa malutki ptaszek?
Czy Oswald będzie szczęśliwy? Jak potoczą sie losy dziewczynki?

"Boże Narodzenie w Lost River" to książka, która nie jest typową historia świąteczną, która wprowadza nas w klimat ciepłych i kolorowych świąt.
Owszem koniec historii spowoduje, że zrobi nam się ciepło na sercu i poczujemy gdzieś w tle ducha świątecznej magii.
Jest to bardzo wzruszająca historia, w której autorka porusza ważne tematy skłaniające czytelnika do chwili zatrzymania, przemyśleń, a może dla niektórych refleksji.
"Boże Narodzenie w lost River" to ciepła powieść o przyjaźni, bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, nadziei na lepsze jutro.

Informacje dodatkowe o Boże Narodzenie w Lost River:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: b.d
ISBN: 83-08-03778-X
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Boże Narodzenie w Lost River

Kup książkę Boże Narodzenie w Lost River

Dogonić tęczę
Fannie Flagg0
Okładka ksiązki - Dogonić tęczę

Dobra nowina! Fannie Flagg wróciła do miasta, a miasto jest jednym z głównych bohaterów jej nowej powieści. Oprócz Sąsiadki...

Babska Stacja
Fannie Flagg0
Okładka ksiązki - Babska Stacja

Nowa książka autorki uwielbianych przez kobiety Smażonych zielonych pomidorów! Jeden list wywraca do góry nogami uporządkowane życie Sookie i podważa...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski