Bracia Di Caro

‘Bracia Di Caro’ - nietuzinkowy romans mafijny, który przyprawia czytelnika o szybsze bicie serca, z każdą stroną rozbudza jego ciekawość, trzyma w niepewności, by na końcu zostawić z ogromną ilością pytań oraz szczęką na podłodze.

Książkę czytało mi się bardzo dobrze i zdecydowanie za szybko. Pani Kinga pisze lekko i bardzo ciekawie, przez co czytanie jej dzieł jest samą przyjemnością. Na uwagę i to dużą zasługuje sposób wydania, gdyż jest on rewelacyjny. Okładka jest cudownie przyjemna w dotyku, a grafiki, jakie znajdują się w środku dopracowane zostały do perfekcji. Już samo dotykanie i patrzenie na nią jest przyjemnością a co dopiero zawartość. A co do samej treści, to jest ona dosłownie rewelacyjna. Postacie głównych bohaterów zostały świetnie wykreowane. Bracia są tajemniczy, niebezpieczni i bardzo różni. Bardzo spodobał mi się obraz głównej bohaterki, a właściwie to jak autorka pokazała jej walkę o siebie i swoją przyszłość. Miło było obserwować jej przemianę.

Strony książki przesiąknięte są bólem, smutkiem, pożądaniem, ale przede wszystkim tajemniczością. Wraz z pożądaniem znajdziemy w niej też sceny intymne, które zostały napisane z wielkim taktem i smakiem oraz stanowią bardzo niewielki dodatek do historii. Tym też wyróżnia się ta seria na tle innych tego gatunku książek. Głównym jej wątkiem nie jest sex, tylko głębsza, bardzo wciągająca historia, której to ogromnym atutem jest nieprzewidywalność. Czytając tę historię tworzyłam w głowie różne teorie, brałam pod uwagę rozmaite scenariusze, ale takiego zakończenia nie przewidziałam. Bardzo rzadko zdarza się bym tak została zaskoczona na końcu, za co wielkie brawa dla autorki. Po przeczytaniu ostatnich stron dosłownie zbierałam szczękę z podłogi. Kolejnej części nie mogę się już doczekać, wręcz odliczam do niej.
Ta książka to must have tego roku, nie tylko dla fanów serii mafijnych, ale dla każdego, kto ceni sobie świetnie napisaną historię.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu muza oraz autorce Kindze Litkowiec.

Informacje dodatkowe o Bracia Di Caro:

Kup książkę Bracia Di Caro

Czarne serce
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci .Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo...

Szept mroku
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Szept mroku

Królowa Romansów Mafijnych powraca! Kinga Litkowiec w nowej, zmysłowej i przepełnionej sekretami opowieści. Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego...