Bracia Di Caro

Książki z gatunku romans mafijny są bliskie memu romantycznemu sercu i ciężko mi przejść obok nich obojętnie. Jak uzależniona zaczytuję się takimi historiami i nigdy nie żałuję, bo zawsze mają w sobie to coś, co pozwala mi na całkowite odprężenie, przeżywanie wydarzeń i wyobrażenie siebie w podobnej sytuacji.

Sięgając po powieść autorki bardzo zaintrygowana byłam opisem. Czy się zawiodłam, rozczarowałam? O, nie! To prawdziwie elektryzująca, mocna, gorąca i bardzo, ale to bardzo ciekawa historia opisująca losy Kylie Scott.

Dziewczyna przez ostatni rok nie miała łatwego życia. Samotna, nieszczęśliwa, nie mogąca znieść straty najbliżej jej sercu rodziny, postanawia zakończyć swoje nędzne życie by połączyć się z bliskimi. Jednak wtedy staje jej na drodze niezwykle przystojny ale i tajemniczy Marco, Włoch z krwi i kości na dodatek z mafijnej rodziny. Przez niego, z zaniedbanej, trochę dziecinnej i zagubionej dziewczyny, przemienia się w silną, zdeterminowaną kobietę. Manipulowana i okłamywana przez tego mężczyznę przekraczała coraz to dalsze granice, które mogą się dla niej źle skończyć.

Czy ta znajomość oparta jest tylko na grze pozorów i gorącej namiętności? Czy tę dwójkę połączy uczucie? Kim jest Cristiano i dlaczego tak bardzo interesuje się Kylie? Jak postąpi dziewczyna i czy nie pożałuje swych decyzji?

Ach, jaka to była pasjonująca lektura, którą wręcz łykałam strona za stroną, nie zważając, że obiad czeka, jak i inne obowiązki. Nic nie mogło oderwać mnie od lektury, dopóty nie dotarłam do finałowych kart. Wtedy dostałam obuchem w głowę i siedzę teraz zszokowana, tym co tam wyczytałam. Dumam i próbuję wymyślić ciąg dalszy, a emocje trzymają mnie w napięciu, nie chcąc mnie opuścić ze swych szponów.

Na łamach książki dzieje się dużo. Wartka akcja, świetna fabuła, historia z ogromnym potencjałem i postaci cudownie wykreowani. Są charyzmatyczni, z mocnym charakterem, indywidualni, nieprzewidywalni, nieobliczalni i niebezpieczni.

Niektóre sceny są tak gorące, że aż rozgrzewały otoczenie wokół mnie do czerwoności.
Styl jak i język pisarki jest przystępny, plastyczny i przyjemny w odbiorze, przez co przez powieść się płynie.

Niezwykle przyjemnie spędziłam czas z tą książką, dlatego uważam, że wpasuje się ona w wasze gusta czytelnicze. Czy polecam? Oczywiście, że tak! Jest to powieść, którą musicie koniecznie przeczytać. Zapewniam, że warta waszej uwagi.

Informacje dodatkowe o Bracia Di Caro:

Kup książkę Bracia Di Caro

Richie
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Richie

Richie Blakemore słynie z psychopatycznych działań oraz igrania ze śmiercią. Mogłoby się wydawać, że nie ma na świecie osoby, która kochałaby ryzyko tak...

Bez zgody
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bez zgody

Kiedy marzenia okazują się koszmarem, można liczyć już tylko na to, że diabeł odkryje w sobie sumienie Marina miała własny pomysł na życie, jakże inny...