Brutalne obietnice

Tom 4 cyklu Królowe i potwory

[ WSPÓŁPRACA REKLAMOWA ] Wydawnictwo NieZwykłe

"Życie w bólu wymaga znacznie więcej waleczności niż poddanie się."

Reyna Caruso przez to co przeszła stała się zimna i waleczna. Dlatego też zrobi wszystko, aby uchronić swoją bratanicę przed ślubem z kimś, kto może być podobny do jej potwora. Ma gdzieś powodu zawarcia małżeństwa oraz wpływy i tereny z tego wynikające. Może zginąć, byle nie dopuścić do ślubu.
   Spider to irlandzki gangster, któremu została przeznaczona Lili. Już pierwszego dnia zwraca uwagę na pewną siebie ciotkę jego narzeczonej.
    Do czego posunie się Reyna? Co się z nią stanie? Czy Spider okaże się być taki, jak kobieta przypuszcza? Co się wydarzy?

Seria " Królowe i Potwory" pokazuje, jak wielka siła drzemie w kobietach. To, do czego są zdolne się posunąć, byle wygrać. Nie należy ich ignorować. One są z stanie dać sobie radę z każdym potworem.
   Czwarta część opowiada historię skrzywdzonej kobiety, która stara się dla bratanicy. Już od pierwszej chwili współczułam Lili. Ta młoda dziewczyna została przeznaczona dużo starszemu od siebie mężczyźnie. Władczymu, pewnego siebie, aroganckiego i charakternego. Spider od początku mnie intrygował. Byłam ogromnie ciekawa tego, jaki okaże się przy bliższym poznaniu.
   Reyna totalnie mnie zszokowana. Swoim zachowaniem udowadniała, jak się silna. Inteligentna, bystra, z pazurem ale nie dająca sobie wejść na głowę. To ona rozdaje karty.
    Mamy więc tutaj dwa bardzo silne charaktery. Dwie osobowości walczące o dominację. Iskry leciały aż miło. Z pełną fascynacją śledziłam rozwój wydarzeń. Było bardzo gorąco z dużą dawną pożądania oraz walki samego z sobą.
   Akcja wciągał w wir. Dynamika nie pozwalała na nudę. Znalazła się również świat mafii, który posiadał odpowiedni mrok, niebezpieczeństwo i okrucieństwo.
   Autorka sukcesywnie podsycała moją ciekawość. Rozdmuchiwała żar tworząc ogień zwiastujący pełen kataklizm. A wszystko napisane takim stylem, że oczyma wyobraźni bez problemu przeniosłam się do bohaterów.
    Cudowna historia. Pełna elementów zaskoczenia. Zwroty akcji wbijały w fotel. Jestem zachwycona tą historią.

Polecam

#recenzja

Informacje dodatkowe o Brutalne obietnice:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-08-24
ISBN: 9788383208350
Tytuł oryginału: Brutal Vows
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Brutalne obietnice

Kup książkę Brutalne obietnice

Bezwzględne kreatury
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Bezwzględne kreatury

Autorka bestsellerowych serii ,,Slow Burn" ,,Piękni gangsterzy" i ,,Niebezpieczne piękno" w wyjątkowo mrocznej odsłonie! Pięć lat temu narzeczony Natalie...

Niebezpieczne piękno
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Niebezpieczne piękno

Najnowsza seria fenomenalnej autorki Kontraktu Jacksona! Piękna uciekinierka. Gorący ochroniarz. Gra pokus. Nasir  były agent służb specjalnych i ochroniarz...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;