Brutalne obietnice

Tom 4 cyklu Królowe i potwory

Czwarty tom serii „Królowe i potwory” fenomenalnej J.T. Geissinger!

Reyna Caruso to włoska księżniczka mafijna, której bratanica musi wyjść za mąż za irlandzkiego gangstera, mężczyznę o pseudonimie Spider. Ten związek ma połączyć dwie potężne rodziny mafiosów. Jednak kobieta zrobi wszystko, żeby niewinna Lili nie cierpiała tak, jak ona.

Nie obchodzą ją powody, dla których to małżeństwo ma zostać zawarte, i jakie wpływy oraz tereny zyska jej brat. Jeżeli będzie trzeba, Reyna pójdzie na wojnę, żeby zapobiec temu układowi.

Sprawy na pewno nie ułatwia fakt, że narzeczony Lili to najseksowniejszy facet, jakiego Reyna widziała. Dobrze, że tak bardzo go nienawidzi, bo jej ciało i umysł mogłyby ją zdradzić.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Brutalne obietnice:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-08-24
ISBN: 9788383208350
Tytuł oryginału: Brutal Vows

Kup książkę Brutalne obietnice

Brutalne obietnice - opinie o książce

[ WSPÓŁPRACA REKLAMOWA ] Wydawnictwo NieZwykłe

"Życie w bólu wymaga znacznie więcej waleczności niż poddanie się."

Reyna Caruso przez to co przeszła stała się zimna i waleczna. Dlatego też zrobi wszystko, aby uchronić swoją bratanicę przed ślubem z kimś, kto może być podobny do jej potwora. Ma gdzieś powodu zawarcia małżeństwa oraz wpływy i tereny z tego wynikające. Może zginąć, byle nie dopuścić do ślubu.
   Spider to irlandzki gangster, któremu została przeznaczona Lili. Już pierwszego dnia zwraca uwagę na pewną siebie ciotkę jego narzeczonej.
    Do czego posunie się Reyna? Co się z nią stanie? Czy Spider okaże się być taki, jak kobieta przypuszcza? Co się wydarzy?

Seria " Królowe i Potwory" pokazuje, jak wielka siła drzemie w kobietach. To, do czego są zdolne się posunąć, byle wygrać. Nie należy ich ignorować. One są z stanie dać sobie radę z każdym potworem.
   Czwarta część opowiada historię skrzywdzonej kobiety, która stara się dla bratanicy. Już od pierwszej chwili współczułam Lili. Ta młoda dziewczyna została przeznaczona dużo starszemu od siebie mężczyźnie. Władczymu, pewnego siebie, aroganckiego i charakternego. Spider od początku mnie intrygował. Byłam ogromnie ciekawa tego, jaki okaże się przy bliższym poznaniu.
   Reyna totalnie mnie zszokowana. Swoim zachowaniem udowadniała, jak się silna. Inteligentna, bystra, z pazurem ale nie dająca sobie wejść na głowę. To ona rozdaje karty.
    Mamy więc tutaj dwa bardzo silne charaktery. Dwie osobowości walczące o dominację. Iskry leciały aż miło. Z pełną fascynacją śledziłam rozwój wydarzeń. Było bardzo gorąco z dużą dawną pożądania oraz walki samego z sobą.
   Akcja wciągał w wir. Dynamika nie pozwalała na nudę. Znalazła się również świat mafii, który posiadał odpowiedni mrok, niebezpieczeństwo i okrucieństwo.
   Autorka sukcesywnie podsycała moją ciekawość. Rozdmuchiwała żar tworząc ogień zwiastujący pełen kataklizm. A wszystko napisane takim stylem, że oczyma wyobraźni bez problemu przeniosłam się do bohaterów.
    Cudowna historia. Pełna elementów zaskoczenia. Zwroty akcji wbijały w fotel. Jestem zachwycona tą historią.

Polecam

#recenzja

Czytałam wszystkie tomy serii i moim zdaniem ten był najsłabszy. W całym cyklu najbardziej lubię żeńskie postaci. Do tej pory Sloan była moją ulubienicą. Teraz Reyna jest na podium razem z nią. Oczywiście polubiłam ją ze względu na jej zadziorną stronę. Uwielbiam takie bohaterki. Spidera lubiłam już wcześniej i tutaj nic się nie zmieniło. Ich relacja, hmm... Co tu dużo mówić z jednej strony pokochałam ich słowne potyczki, dogryzanie sobie itd. Z drugiej wydawało mi się, ten związek jest oparty głównie na pożądaniu. Gdyby nie te ich sprzeczki to nie mam wrażenie, że nic by ich do siebie nie zbliżyło. Dopiero pod koniec połączyły ich jakieś inne uczucia i emocje.

Książka nie jest zła, ale nie jest też zachwycająca. Lubię styl tej autorki, jednak tutaj mi czegoś zabrakło. Czasami miałam wrażenie, że ta książka jest o wszystkim i o niczym. Brakowało mi fabuły i przede wszystkim jakiejś akcji, która była w poprzednich tomach. Nic mnie tu nie zaskoczyło. Było kilka momentów, gdzie lekko się wzruszyłam. Było również parę zabawnych sytuacji. Właśnie za ten humor uwielbiam tę autorkę. Myślę, że to taki dobry średniak i polecam?

Piękny kryminalista
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Piękny kryminalista

Killian Black, brat bliźniak Liama, jest gangsterem, z którym zdecydowanie lepiej nie zadzierać. A już tym bardziej nie powinno kraść mu się tego, co do...

Bezwzględne kreatury
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Bezwzględne kreatury

Autorka bestsellerowych serii ,,Slow Burn" ,,Piękni gangsterzy" i ,,Niebezpieczne piękno" w wyjątkowo mrocznej odsłonie! Pięć lat temu narzeczony Natalie...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz