Bezwzględne serca

Tom 3 cyklu Królowe i potwory

Trzeci tom niezwykle mrocznej serii autorki Kontraktu Jacksona!

Malek Antonov to mit, żywa legenda, duch. Ten zabójca na usługach Bratwy budzi taki strach, że wielu boi się nawet wymawiać jego imię. Kiedy mężczyzna obierze sobie kogoś za cel, jego dni są już policzone.

Tym razem jednak dla Maleka sprawa jest natury osobistej. Szuka człowieka odpowiedzialnego za śmierć brata. Zaczyna od kobiety, jego zdaniem, związanej z człowiekiem, którego chce zniszczyć.

Jednak to nieprawda. Riley Rose nie jest osobą, za którą miał ją Malek. Ale to nie szkodzi, on i tak postanawia ją zatrzymać. Kobieta ma być zadośćuczynieniem za to, co Malek stracił. Jedyną szansą, jaką Riley widzi dla siebie, jest zaprzyjaźnienie się z potworem.

Jednak przyjaźń to nie jest to, czego potwór od niej pragnie.

Informacje dodatkowe o Bezwzględne serca:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-05-04
ISBN: 9788383206103
Tytuł oryginału: Savage Hearts

Kup książkę Bezwzględne serca

Bezwzględne serca - opinie o książce

Malek Antonov. Żywa legenda. Duch Bratwy, którego nikt nie chciałby spotkać na swojej drodze. Ale on ma cel - zemsta. Chce pomścić śmierć swojego brata. Zanim dotrze do mordercy postanawia zająć się kobietą, którą uważa za powiązaną z mordercą.
   Problem w tym, że Reily Rose nie jest tą, za którą Mal ją uważa. Ale to nic! Skoro już wpadła w jego ręce to nie ma zamiaru uwolnić jakże kuszącego ptaszka.
   Reily natomiast zupełnie nie przejmuje się tym, że została porwana. Na! Ona postanawia umilić sobie czas zaprzyjaźniając się ze swoim porywaczem!!!
   Co zrobi Malek? Czy Reily zostanie uwolniona? Jak będą wyglądały ich wspólne chwile?

Seria " Królowe i Potwory" jest rozbrajająca. Uwielbiam ją. Tych wszystkich potworów, którym los zesłał wyjątkowe kobiety. Kobiety, które stały się ich królowymi mimo wszystkich rozbieżności.
    Trzecia część opowiada również o takowym zestawieniu. I oczywiście nie odbiegał od motywu. Wyśmienity humor bawił do łez.
    Riley testowała cierpliwość Maleka aż miło. Ta sarkastyczna, odważna i nietuzinkowa kobieta postanowiła dokonać niemożliwego. Trzymałam mocno za nią kciuki i z ogromną niecierpliwością czekałam na rozwój wydarzeń.
   Malek otrzymał wszystkie złe, pożądane cechy jako zabójcy. Otaczał go mrok a okrucieństwem, bestialstwem i nieprzewidywalnością budził rozmaite emocje. Czuć było od niego to ryzyko. Emanował pewnością siebie i bezwzględnością.
     Autorka pokazała świat mafii od podszewki. Pokazała, że płynie krwią a droga układa się zwłokami. Mafijne układy przerażały i jednocześnie intrygowały.
   Sceny erotyczne zdecydowanie były grzeszne i odważne. Rozpalające zmysły i idealne dla niegrzecznych czytelniczek.
   Bawiłam się wyśmienicie z bohaterami. Taką mi ta para zapewniła rozrywkę, że żal było mi się z nimi rozstawać. Aż chciałoby się pozostać z nimi dłużej.
   Nie zabrakło elementów zaskoczenia i zwrotów akcji, które trzymały w napięciu. Dostarczały adrenaliny i emocji z całej palety.
   Autorka napisała kolejną książkę, którą pochłonęłam na raz. Stworzyła świetne postacie, fabuła wciągała w wir wydarzeń a leciutki niczym mgiełka styl pobudzał wyobraźnię do pracy na najwyższych obrotach.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo NieZwykłe

#recenzja

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2023-05-30, Ocena: 5, Przeczytałem,

"... mam mroczne, potężne przeczucie, że dokądkolwiek zmierzam, nie ma już odwrotu".

Malek Antonov to człowiek duch, bezwzględny, niebezpieczny, skrupulatny morderca na usługach Bratwy. Kolejna sprawa, która ma wykonać, jest natury osobistej, niedawno zginął jego brat, Malek poprzysiągł zemstę. Krok po kroku zmierza do zadania ostatecznego ciosu. Na jego drodze staje niepozorna dziewczyna, którą bierze za prostytutkę wykorzystaną przez mordercę swojego brata. Mężczyzna postanawia jej pomóc. Riley Rose od zawsze żyła w cieniu siostry, od trzech lat kobiety nie mają ze sobą żadnego kontaktu. Niespodziewany telefon siostry, z zaproszeniem na ślub wprowadza w życie kobiety niepokój. Wizyta u siostry zmieni w jej życiu wszystko, a mroczny mężczyzna, który chce ją uratować, nieźle namiesza w jej uporządkowanym życiu.

Kolejny raz biorąc do ręki książkę Pani J.T. Geissinger byłam pewna, że będzie to niesamowita przygoda. I nic, a nic się nie pomyliłam! Akcja powieści toczy się swoim rytmem, wciąga i intryguje. Fabuła ciekawie poprowadzona, ukazuje pokomplikowaną relację naszej pary, a w tle niebezpieczne oblicze mafii. Liczne nawiązania do bohaterów poprzednich części bardzo mi się podobały. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy Riley i Maleka, do obojga poczułam ogromną sympatię. Kilka razy głos dostają pozostali bohaterowie, co daje szersze spojrzenie na rozwój wydarzeń. Ciekawie, prawdziwie, naturalnie ukazani bohaterowie powieści. Ryley jest niesamowitą dziewczyną, całkowicie skradła moje serce. Inteligentna, zadziorna, harda, pyskata, odważna, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, kocha książki i słodycze. Malek jest charyzmatyczny, pewny siebie, niebezpieczny, bardzo opanowany, emanuje od niego mrok. Między nimi, aż iskrzy od emocji, razem tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową.

Relacja naszej pary od samego początku jest skomplikowana, on bierze ją za kogoś innego, jeszcze później ona przyjmuje na siebie kulę przeznaczoną dla niego... Więcej Wam nie zdradzę, a dzieje się, oj dzieje. Obydwoje czują, że coś ich do siebie niesamowicie przyciąga. Ona powinna się go bać, a czuje się przy nim bezpiecznie, on często jest zdumiony jej bezpośredniością i poczuciem humoru. Obydwoje są zadziorni, nieustępliwi, zaczyna ich łączyć wzajemna fascynacja i silne pożądanie. Autorka stopniowo dawkuje nam przeszłość naszych bohaterów, która wiele wyjaśnia. Rosyjska Bratwa, panujące zasady, bezwzględne posłuszeństwo, obowiązek albo śmierć.

Powieść porusza, niepokoi, zaskakuje, bawi, przykuwa uwagę. Przyjaźń, namiętność, ekscytacja, tajemnice, niebezpieczeństwo. Z niecierpliwością czekam na kontynuację. Serdecznie polecam.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2023-05-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Riley to młodsza siostra Sloane, znanej z poprzedniej części serii, jednak nie łączą ich bliskie relacje. Dziewczyna jest introwertyczką, kocha książki i uwielbia zaszyć się w domu z dobrym tekstem. Nie jest żadną wymuskaną, chcącą zachwycać innych osobą- uwielbia wygodne ubrania i nie dba o swój wygląd. Lecz w tej niewinnej, młodej kobiecie, drzemie ogień, który trudno opanować. Jest uparta, odważna, wygadana, nie obawia się wyrażać swojej opinii, a zasoby jej ciętych ripost zdają się nie mieć końca. I nagle trafia w sam środek mafijnego świata....   Malek nie bez powodu nazywany jest duchem. To mężczyzna, którego trudno spotkać, wkrada się bezszelestnie, a jedynym znakiem świadczącym o jego obecności są ofiary, które po sobie zostawia. Jego reputacja go wyprzedza i nie ma nic przesadzonego w krążących o nim pogłoskach. Po stracie brata jest jeszcze bardziej bezwzględny- w końcu nie ma już nic do stracenia i został zupełnie sam. Jednak choć wzbudza strach i szacunek to nikt nigdy nie próbował go poznać. Do czasu...   "Bezwzględne serca" to niezaprzeczalnie najlepszy tom serii "Królowe i potwory", a wszystko za sprawą bohaterów, którym przyszło w nim grać główne role. Ich genialna kreacja sprawia, że jestem pod dużym wrażeniem tej książki. Nie sposób nie pokochać niezłomnej Riley, która raz za razem zaskakuje swoją zdolnością adaptacji nawet do najdziwniejszych sytuacji oraz Mala, który wnika w romantyczne dusze czytelników w ciągu kilku chwil od pierwszej interakcji z siostrą Sloane. Styl Autorki jest niezrównany i coraz lepszy z książki na książkę, wciąga w opowiadaną historię bez miary i daje wszystko, czego można szukać w takiej pozycji- od wybuchów śmiechu, przez chwile grozy związane z czyhającym niebezpieczeństwem aż po kruszenie serca romantycznymi gestami. Na szczęście nie ma tu dużo erotyki, bo mogłaby jedynie wszystko zepsuć. Z tą lekturą spędziłam naprawdę świetny czas, a nawiązania do innych bohaterów książek Geissinger są ukłonem dla wszystkich fanów jej pióra, natomiast wątki spinające serię i dobrze znane postaci, które trafiają na plan poboczny idealnie dopełniają całokształt lektury. Zdecydowanie jest to pozycja godna polecenia!

Piękny gangster
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Piękny gangster

Za każdym razem siadał przy stoliku, który ona obsługiwała. Za każdym razem śledził ją wzrokiem i wywoływał u niej dreszcze. Pewnej nocy stał się kimś...

Bezwzględne pragnienia
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Bezwzględne pragnienia

Drugi tom mrocznej serii ,,Królowe i potwory" bestsellerowej zagranicznej autorki! Świat gangsterów w charakterystycznym, humorystycznym stylu J.T. Geissinger...