Chciwość

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

''Chciwość'' to najnowsza książka autorstwa Pana Marca Elsberga, w której to przedstawia prawdziwe realia kryzysu, jaki uwidoczniony jest dla banków, korporacji tam, gdzie najważniejszy jest pieniądz dla uzyskania chęci zaczerpnięcia zysku.

Fabuła opisywanej całości książki jak dla mnie na samym początku zapowiadała się obiecująco.

Walka pomiędzy korporacjami to nie lada gratka poczucie smaku adrenaliny bogactwa i korzyści dla ludzi kochających mieć coś dla siebie i nie dzielić się zyskiem, lecz obserwować upadki ludzi, którzy mają pojęcie, jak zmienić świat ekonomi na lepszy.

Książka ta składa się z 82 rozdziałów opisanych przez autora pomysłowo.

Po dokładnym zapoznaniu się z początkowymi rozdziałami odkryjemy tajemnicę śmierci laureata Nagrody Nobla Herberta Thompsona wraz z jego asystentem i kierowcą.

Poznamy głównego świadka wypadku. Będzie, on dzielnie toczył, walkę z czasem narażając się przy tym na własne życie.

Dodatkowym elementem w tej książce był podjęty dla mnie główny temat mający do czynienia z ekonomią, a szczególnie zastosowanie pojęć.

Wiadomo nie od dziś, że są osoby, które chcą dokonać zmian na lepsze, ale czy im się to uda, o tym warto, przekonać się czytając ten oto kryminał.

Wydawnictwu W.A.B. dziękuję za podarowanie mi przedpremierowego egzemplarza książki ''Chciwość' autorstwa Pana Marca Elsberga.

Informacje dodatkowe o Chciwość:

Kup książkę Chciwość

Helisa. Audiobook
Marc Elsberg0
Okładka ksiązki - Helisa. Audiobook

Czy można wyleczyć poważą chorobę dzięki niewielkiej zmianie kodu DNA? A stworzyć zupełnie nowe gatunki roślin i zwierząt? Czy można genetycznie ,,zaprojektować"...

Sprawa prezydenta
Marc Elsberg 0
Okładka ksiązki - Sprawa prezydenta

Kiedy fikcja staje się rzeczywistością Były prezydent Stanów Zjednoczonych zostaje aresztowany w Atenach przez grecką policję działającą na zlecenie Międzynarodowego...