Chłopak dla teściowej

"Chłopak dla teściowej" to kolejna moja propozycja na letnie dni.
To świetna, romantyczna komedia pomyłek, która zapewni Wam uśmiech podczas lektury.

Jak pozbyć się teściowej?
A może by tak znaleźć jej chłopaka?
Natalia wraz z córką Olgą mieszka pod jednym dachem z Idą, teściową niczym z horroru.
Aby chociaż trochę odsapnąć od sytuacji w domu wspiera swoją córkę w karierze modelki. Pewnego dnia po sesji na jordanskiej pustyni dziewczyna znika.
Natalia, aby skupić się na poszukiwaniach córki musi podrzucić gdzieś komuś teściową. Tu z pomocą przychodzi potencjalny kandydat na chłopaka Alojzy Książek.
Niestety na ich szczęściu staje tajemnica sprzed lat.
Mało tego okazuje się, że babcia z wnuczką wkręciły się w lewe interesy,a czarujący pan detektyw zaprząta myśli Natalii.
Było to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki. Autorka w świetnym stylu napisała komedie pełną pomyłek, zabawnych dialogów i humoru sytuacyjnego.
Postacie wymyślone przez autorkę to istne bomby niekontrolowanego wybuchu śmiechu.
Osoba teściowej i jej pomysły, do tego miła "wredność" dodały tylko pikanterii. Momentami szkoda mi było Natalio. Mieć taką teściową to istny koszmar. 😜
Jeśli macie uchotę na dużą dawkę humoru przy mrożonej frappe to tu napewno go znajdziecie.

Informacje dodatkowe o Chłopak dla teściowej:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-06-01
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Literatura humorystyczna

Zobacz opinie o książce Chłopak dla teściowej

Kup książkę Chłopak dla teściowej

Cechy charakteru:

1. Inteligentny

2. Inspirujący

3. Oczytany

4. Opiekuńczy

5. Empatyczny

6. Cierpliwy

7. Wyrozumiały (a wręcz pobłażliwy)

8. Ale niepozwalający dmuchać sobie w kaszę (Broń Boże męska cipa!)

Kobiecie, która sama nie zaznała szczęścia w miłości, trudno cieszyć się szczęściem innej.

Włoska symfonia
Agnieszka Walczak-Chojecka0
Okładka ksiązki - Włoska symfonia

Marianna Wisłocka, nieśmiała flecistka, ma talent, urodę i wielkie marzenie. Chce skomponować niezwykłą symfonię. Od swojej akademickiej nauczycielki dziewczyna...

Dziewczyna z Ajutthai
Agnieszka Walczak-Chojecka0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z Ajutthai

Joanna traci ukochaną pracę w korporacji, która była sensem jej życia. Iza wiarę w swojego mężczyznę. A Krzysztof? Całkiem odlatuje i zostaje.....