Chłopakom wstęp wzbroniony

Tytuł: "Boyless. Chłopakom wstęp wzbroniony"
Autor:
Data premiery: 01.12.2023r.
Wydawnictwo:

"Dom to nie miejsce, tylko ludzie. Możesz przeprowadzać się dziesiątki razy, ale mając przy sobie najbliższą osobę, tak naprawdę wciąż jesteś w domu."
Zgadzacie się z powyższym cytatem?
Lubię pióro autorki.
Bardzo lubię.
Kiedy zobaczyłam, że jest świąteczna książka w jej wydaniu, do tego z tak piękną okładką - wiedziałam, że muszę ją przeczytać. I tak też się stało.
Bawiłam się przy niej rewelacyjnie. Nawet mąż dwa razy pytał o czym to jest, bo widzi że mnie wciągnęło   a on rzadko zwraca uwagę na to co czytam
Także już na początku od razu Was zachęcam! Bo zbliżają sie święta i... warto mieć ją na uwadze -  naprawdę!
Jedyne co mnie irytowało to główna bohaterka   o ludzie! Jaki ona miała ciężki charakter! Niech moj mąż się cieszy, że ma mnie, bo z książkową Oliwią to raczej by nie wytrzymał
Ona była tak naburmuszona... taka zrzędliwa, że czasami zastanawiałam się, czy ona aby na pewno ma dziewietnascie lat. Do tego to jej nastawienie do każdego mężczyzny. Ja to rozumiem, ze w wieku czternastu lat Maks ja pocałował i ona myślała że ja zbył dla innej... ale żeby chować urazę przez tyle lat i do tego być taką chamską osoba w stosunku do innych? Bo ona naprawdę była wredna! Bardzo!
Aż się dziwię, że Maks chciał z nią w ogóle czasami rozmawiać...
No a Maks. Wiecie. Ja mam słabość do takich bohaterów. Kochany, ciepły, wyrozumiały, pomocny. Zero wad. Serio   można powzdychać do takich bohaterów, hihi.
Dziwię się, że ulokował swoje uczucia przy Olivce. Chociaż jak to mówią? Przeciwieństwa się przyciągają?
Może coś w tym jest...
Tylko szkoda chlopaka...
No a wracając do bohaterki - gratuluję autorce. Jeżeli bohaterka jest irytujaca to znaczy, że wzbudza emocje i jest dobrze wykreowana. Także udało się! Brawo
Polecam!
Dajcie się skusić!

Informacje dodatkowe o Chłopakom wstęp wzbroniony:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2023-12-01
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Zobacz opinie o książce Chłopakom wstęp wzbroniony

Kup książkę Chłopakom wstęp wzbroniony

Nieodpowiednia chwila
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Nieodpowiednia chwila

Czy można być szczęśliwym kosztem innych? Czy można kochać więcej niż jedną osobę? Po wypadku Daniel dochodzi do siebie; on i Eve są wreszcie...

Piękna i Gniewny
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Piękna i Gniewny

Bardzo prosto jest przekroczyć granicę dzielącą miłość od nienawiści...Mogłoby się wydawać, że Larissa ma wszystko: kochającego męża, pieniądze i luksusy...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;