Cień Mroku

Po przeczytaniu drugiego tomu moja wyobraźnia szaleje.To co się dzieje w tej historii to istna jazda bez trzymanki.Nieodkryte tajemnice i chęć poznania prawdy napędza bohaterkę do działania.Swoją postawa i czynami pokazuje,że nie cofnie się przed niczym,by odkryć prawdę.Jest bardzo silna osobowością,która potrafi myśleć naprzód uprzedzając działanie wroga.Niestety żyje przeszłością i nie potrafi żyć przyszłością…Demony,które w niej siedzą pobudzają do działania nie myśląc o konsekwecjach.

Dynamiczność akcji oraz szaleństwo decyzji sprawia,że czyta się w zatrważającym szybkim tempie.Poznawane przygód bohaterki niejednokrotnie wzbudziły mój podziw i walkę o zamierzony cel,który pobudza do działania.Jej postać bardzo polubiłam,pomimo złych czynów.
Odkryte fakty przez Rick’a pokazują,że nawet w myślach nie moglibyśmy przewidzieć takich informacji.Bo czasem wróg jest blisko nas,nawet o tym nie wiedząc…

Najbardziej zaskoczyło mnie zakończenie,które wyjaśnia odpowiedzi na nurtujace pytania.Życie Shadow jest zagrożone,bo znalazła sie w sytuacji z góry skazanej na porażkę….jak z tego wyjdzie???Już oczekuje na kontynuacje,bo jestem przekonana,że kolejny tom przyniesie również wiele emocji.
Książkę musisz przeczytać-Ja polecam

Informacje dodatkowe o Cień Mroku: