Co się stało z moją siostrą?

Co naprawdę stało się z Emmą – młodszą siostrzyczką Carrie? Czy rzeczywiście Caroline stworzyła sobie siostrę jedynie w swojej wyobraźni? Jakie tajemnice skrywa rodzina Parkerów i co naprawdę wydarzyło się przed laty?

Dalsze losy Carrie Parker wstrząsnęły mną i wzburzyły do granic. Widząc karygodne postępowanie Libby i jej znęcanie się nad córką czekałam tylko na moment, kiedy wreszcie sprawiedliwość weźmie górę i los dziewczynki się odmieni. Nie mogłam znieść tych wszystkich zniewag i okropnego traktowania dziecka, które miało w sobie tak wiele miłości, wyrozumiałości i wybaczenia.

Elizabeth Flock stworzyła niezwykłą powieść, przepełnioną bólem, smutkiem i sprzecznymi emocjami, historię o kobietach, ich życiu, wyborach, doświadczeniach, decyzjach i konsekwencjach, które mają wpływ na całe późniejsze życie. „Co się stało z moją siostrą?” podobnie jak pierwszą część pt. „Emma i ja” czyta się szybko i z wypiekami na twarzy. Lektura tej powieści nie pozwala na obojętność wobec zła, nieszczęścia i przemocy. To, czego doświadczyła Carrie w ciągu swojego krótkiego życia nigdy nie powinno się zdarzyć. Ale niestety takie rzeczy dzieją się gdzieś za zamkniętymi drzwiami mieszkań i domów.

To także powieść, która niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaskakujące zakończenie pozwala wierzyć, że los może sprzyjać i wynagradzać za ból i cierpienie.
Serdecznie zachęcam do sięgnięcia po obie części losów rodziny Parkerów, chociaż lektura momentami nie będzie łatwa.

Informacje dodatkowe o Co się stało z moją siostrą?:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2015-06-17
ISBN: 9788379432004
Dodał/a opinię: Poczytajka

Zobacz opinie o książce Co się stało z moją siostrą?

Kup książkę Co się stało z moją siostrą?

Emma i Ja
Elizabeth Flock0
Okładka ksiązki - Emma i Ja

SPRZEDAŻ OD JUTRA (24.03.06r.), WYSYŁKA W DNIU DZISIEJSZYM. Nie da się zapomnieć świata widzianego oczami tej małej dziewczynki... Ośmioletnia Carrie Parker...

Dogonić rozwiane marzenia
Elizabeth Flock0
Okładka ksiązki - Dogonić rozwiane marzenia

Poruszająca opowieść o tym, jak trudną sztuką jest pogodzenie się z losem, którego czasami nie sposób zmienić. Każdy dzień Samanthy Friedman jest taki...