Couchsurfing w Iranie. (Nie)codzienne życie Persów

Całość na: http://www.ksiazkowewyliczanki.pl/2017/10/mozliwy-jest-couchsurfing-w-iranie.html

Sięgając po ten tytuł spodziewałam się czegoś "cięższego" - językowo i w formie przekazu. Od pierwszej chwili dostałam jednak książkę tak wciągającą, napisaną na luzie, a jednocześnie ciekawie przedstawiającą przygody bohatera i jego spojrzenie na Iran, że przeczytałam ją szybko i z przyjemnością.

Iran z opowieści autora to kraj pełen kontrastów. Kultura, tradycja, przepisy wiary, mieszają się tu z nowoczesnością, chęcią poznania świata, odkrycia własnej drogi. Zderzenie tradycji z nowoczesnością powoduje wiele problemów, ale jednocześnie daje nadzieję, że kraj zmierza w kierunku zmian.

"Couschsurfing w Iranie" to książka dla wszystkich, którzy lubią odkrywać codzienne życie, chcieliby choć trochę zrozumieć mieszkańców krajów bliskowschodnich, poznać smak podróży chociaż palcem po mapie, a także dla miłośników couschsurfingu. Ta książka pozwoliła mi odkryć inną stronę Iranu, to codzienne życie, o którym tak mało mówi się w mediach. Myślę, że sięgając po nią będziecie zadowoleni z lektury.

Informacje dodatkowe o Couchsurfing w Iranie. (Nie)codzienne życie Persów:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Data wydania: 2017-10-25
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-233-4244-1
Tłumaczenie: Kamil Markiewicz
Dodał/a opinię: Magdalena Barwińska

Zobacz opinie o książce Couchsurfing w Iranie. (Nie)codzienne życie Persów

Kup książkę Couchsurfing w Iranie. (Nie)codzienne życie Persów

Couchsurfing w Rosji. W poszukiwaniu rosyjskiej duszy
Stephan Orth0
Okładka ksiązki - Couchsurfing w Rosji. W poszukiwaniu rosyjskiej duszy

Czy 10 tygodni wystarczy, by przekonać się, że Rosja to nie kraj,a stan umysłu? Stephan Orth udowadnia, że Rosjanie to nie tylko miłośnicy wódki...